Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

ile cm wejdzie do pochwy

Polecane posty

1 godzinę temu, Gość Ewunia napisał:

Zgadzam się. Jaki ma, taki kobiecie pcha i wtedy wiadomo czy odpowiedni. Najlepszą miarą jest cipka. 

No nareszcie..., masz 🏆 i 😘 bo ja już straciłem cierpliwość... 🙂 

Gość bodek

przy mnie dziewczyna niewiekiego wzrostu i szczuplutka włozyła sobie 25 cm wibrator.gdyby mi ktoś powiedział to bym nie uwierzył że taka mała kobitka moze taki duży rozmiar przyjać.minus był taki,że ja z moim 17cm już nie mialem z czym startowac hehe.

Gość gosc
2 minuty temu, Gość bodek napisał:

przy mnie dziewczyna niewiekiego wzrostu i szczuplutka włozyła sobie 25 cm wibrator.gdyby mi ktoś powiedział to bym nie uwierzył że taka mała kobitka moze taki duży rozmiar przyjać.minus był taki,że ja z moim 17cm już nie mialem z czym startowac hehe.

Bierz taką lekko przy kości, są znacznie płytsze. Kobiety szczupłe a chude to już w ogóle nie mają dna :d

6 minut temu, Gość bodek napisał:

To że jest w stanie takiego przyjąć nie znaczy, że twoje 17 cm jej nie zadowoli...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.