Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobre SPA w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość

Jakie SPA w Poznaniu jest godne polecenia? Przede wszystkim chodzi mi o miłą obsługę, bez jakiś głupich uśmieszków czy uwag (chciałam zabrać mame na 55 urodziny) i jakie zabiegi będą dobre dla mamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczoczarnaa
a masz jakieś konkretne wymagania? chodzi Ci o coś bardziej zdrowotnego, czy bardziej relaksacyjnego? ze swojej strony poleciłabym spa w termach maltańskich. świetna obsługa, zdecydowanie sami profesjonaliści. są mili, wyrozumiali i wytłumaczą, jeśli masz jakieś wątpliwości. jak już zabierasz mamę, możesz zdecydować się na pakiety, bo to nawet bardziej atrakcyjna opcja :) moja mama bywa tam na kąpielach solankowych i mówi, że fajnie się po nich czuje. fajną sprawą są też masaże kamieniami. generalnie bardzo duży wybór tego typu rzeczy. a jeśli chodzi o inne ośrodki, nie bardzo się orientuje, bo jak już trafiłam na dobre spa, to go nie zmieniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie słyszałam o tym spa w termach, spa1306 to o to chodzi? na stronie na fb mają dużo pozytywnych opinii więc chyba się zdecyduje, a tam jest raczej dużo młodych dziewczyn czy są też panie w wieku Twojej mamy? bo moja się troche wstydzi a chce zeby czuła sie maksymalnie komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno chodzi o to: www.spa1306.pl/pl/spa-1306 bo to jedyne spa z taka nazwa w Poznaniu a nawet w Polsce ;)) co do pakietów sie nie wypowiem, ale zdecydowanie polecam masaże, zwłaszcza jak sie dużo siedzi przy komputerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusiak
ja też polecam www.spa1306.pl/pl/spa-1306 chodzę tam sobie na masaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak już kilka osób napisało, spa w termach maltańskich - przemiła obsługa i najlepiej żeby oni doradzili jakiś zabieg dla Twojej mamy, w koncu na tym polega ich praca;) na pewno będzie to strzał w 10, jeszcze nie wyszłam nigdy stamtąd niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralalalala
weszłam żeby zaproponować 1306 w termach maltańskich ale widzę że mnie kilka osób ubiegło - polecam, w dużej mierze też ze względu na obsługę - dziewczyny są przemiłe!!!! do tego znają się na swoim fachu więc jeśli ktoś jest niezdecydowany to one szczerze doradzą, na dodatek patrząc na realne potrzeby naszego ciała, a nie na to by jak najwięcej na nas skosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spa 1306 :) zabiegi chyba masaże najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z poprzedniczkami:) świetne spa!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również znam i lubie wspominane przez dziewczyny spa, chodze na tyle na ile fundusze pozwalaja;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zgadzam się że warto wybrac się do spa w termach maltańskich, bardzo wysoki poziom a do tego całkiem niezłe ceny, zwłaszcza że maja duzo promocji sezonowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie wspominane już spa 1306 w termach maltańskich! byłam dwa razy i póki co naprawdę złego słowa nie moge powiedzieć, zabiegi przynosza efekty, panie wiedzą co robia, wystrój boski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie jak większość piszacych również jestem za spa w termach maltańskich, bo maja wysoki poziom usług w porównaniu do konkrencji, trafiłam tam z przypadku i już zostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, spa w termach w Poznaniu zdecydowanie jest godne polecenia, chodzę od pół roku na masaże i sa cudowne, pomagaja na zwyrodnienie kregosłupa i to bardzo, podobnie jak basen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPA 1306 tylko! Najlepsze masażystki :) wspaniały relaks ale też ulga dla mojego chorego i bolącego kręgosłupa, bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mogę polecić spa w termach maltańskich, robiłam tam manicure i pedicure i pazurki są prześliczne, ładnie się trzymają. na masaż zachęcona opiniami tutaj też się wybieram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×