Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nides

Rolety, czy żaluzje?

Polecane posty

Gość gość
Duży wybór rolet ma Masters w Krakowie (adres do nich masz na https://www.masters-rolety.pl/). U nich można kupić i osłony do wnętrza i tak samo zewętrzne. Ja się na rolety antywłamaniowe zdecydowałem niedawno po tym jak mieliśmy w okolicy serię włamań...lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio robiłam remont kuchni i założyłam sobie rolety rzymskie, był to jeden z lepszych zakupów na prawdę, po pierwsze bardzo łatwo zmywa się z nich brud, po drugie nie muszę mieć żadnej firanki/ zasłony przez co na parapecie mam mnóstwo miejsca na to by postawić kwiaty i mam pewność, że nic nie im nie stanie, poprzednie zasłony bardzo mi je podrażniały, a co najważniejsze na prawdę super wyglądają ;/ jeżeli chodzi o najlepszy sklep z tego typu roletami/ żaluzjami to zdecydowaniehttps://wolak(...)ymskie/ ! mają olbrzymią paletę kolorów jak również bogaty asortyment, zajrzałam do nich z polecenia koleżanki, a teraz sama będę z czystym sumieniem polecać ich produkty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

Tylko rolety 🙂 ja mieszkam na pierwszym piętrze i jakoś tak bardziej komfortowo czuje się z roletami, ze względu na to, że sąsiedzi widzą co się dzieje u mnie w domu. Dla mnie świetnym rozwiązaniem są rolety Dzień Noc. Super jest to, że można je rozsunąć i wpuścić światło dzienne bez podnoszenia rolety. Montaż też jest bardzo łatwy, sama sobie z tym dałam radę chociaż nie jestem jakąś złotą raczką 😉  wystarczyło przyczepić roletę do ramy okna. Na www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html mają ogromny wybór tego typu i innych rolet. Ja zamawiałam u nich i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno z jednego, jak i z drugiego wyboru będziesz zadowolona. Ja posiadam jasne rolety i jestem z nich zadowolona. Zamówiłam je z www.dario-sklep.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam rolety bezinwazyjne, które sami mamy https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html - są bardzo łatwe w montażu, i świetnie wyglądają. Bardzo dobrze chronią przed światłem oraz również przed sąsiadami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorspecjalista

Zdecydowanie rolety Warszawa Wilanów , szeroki wybór kolorów i modeli. Sam mam rolety i wolę je zdecydowanie bardziej od firanek, są bardziej praktyczne i łatwiejsze w utrzymaniu na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango

Znam zwolenników żaluzji, którzy mają je w swoim domu i powiem szczerze, że choć sama zakochana jestem w roletach, to u nich super wyglądają. Każdy powinien kupować to co się jemu podoba. Ciekawe rozwiązania w zakresie i rolet i żaluzji ma Roletex . Każdy więc może zrobić tam zakupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję rolety i mam w domu konkretnie rolety rzymskie, świetnie wyglądają. Zamawialiśmy w Agata Rolety. Sprawdź sobie ich ofertę mają też żaluzje i na pewno Ci doradzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest bardzo duży i fajny wybór rolet. Te są moim zdaniem dużo fajniejsze niż żaluzje. Wynajmujemy teraz mieszkanie gdzie są żaluzje rodem z komuny... nie chcemy już inwestować w to mieszkanie ale jak tylko się wyprowadzimy, to z pewnoscia pójdziemy w stronę rolet. Na samym Allegro jest ogromny wybor, ale lepiej chyba nie kupowac tego w internecie... w sklepie zawsze ktoś doradzi chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolety! Mniej z nimi zabawy, nie zbierają tak kurzu i wygladają elegancko. Dodatkowo taka plisowana roleta jest otwierana z góry i z dołu, co jest niesamowicie wygodne, gdy chce się jedynie pozbyć bezpośredniego kontaktu oczu ze słońcem m.in. w biurze 🙂

 

lestore   .pl/sklep/rolety-plisowane
Rolety do swojego mieszkania zamawiałam z powyższego sklepu, Lestore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę... plisy okienne Nafi :) Lepsze rozwiązanie niż rolety czy żaluje. Chodzi o to że plisy okienne Nafi możesz ustawiać dowolnie na oknie np. żeby zasłaniały tylko środek okna. To jest mega plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×