Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladona

czym wysyłać przedmioty kupującemu

Polecane posty

hej, poszukuję jakieś taniej formy wysyłki. przez allegro konkurencji w ogóle nie ma inpost allegro, ale tak poza to już nie, a moja sprzedaż jest także poza nim. no nie wiem, wiele złego słyszałam o mniej znanych kurierach i trochę boję się eksperymentować. moze mi ktoś doradzić ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wysyłam inpostem - przesyłki polecone ecommerce wychodzą 4,5 do 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 1 kg to drobne rzeczy można wysyłać, a powyżej? Interesuje mnie przedział 0 - 5 kg. To najbardziej optymalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitwoch
Może jakis pośrednik bardziej niż bezpośrednio firma kurierska, bo przez usługi typu sendego jest o wiele taniej nadawać takie paczki niż f2f. Ja płacę za taką do 5 kg dyszkę. Zawsze, bez jakichś kruczków czy wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assassin41
sendego jest spoko taniej mnie to wynosi niz kilka lat temu bezposrednio dhl a to przez nich oni przeciez wysylają te paczki. mi do 5 kg by nie wystarczylo wiec place wiecej ale taniej niz u konkurencji. No i nigdzie się nie nosisz z tymi paczkami tylko wszystko odbieraja bez szemrania ze daleko czy cos a i z takim zachowaniem się wcześniej w jednej firmie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to dość problematyczne, bo klienci lubią inposty, że mogą sobie sami odebrać w każdej chwili, Jednak ja preferuję wysyłanie w tradycyjny sposób pocztą. Mam nawet zamówione specjalne torebki z logo mojej firmy od http://www.maxal.pl/, więc od razu widać, że przesyłka jest od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam skorzystać z usług firm kurierskich, może koszty są większe niż wysyłka listu pocztą, ale czas oczekiwania na paczkę jest o wiele krótszy, jeżeli wysyłamy paczkę za granicę, to polecam przeczytać ten artykuł: http://www.mildi.pl/jak-wybrac-kuriera-za-granice/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×