Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie wiem co z urlopem

Samotni jak spędzicie urlop?

Polecane posty

 

Bardzo fajnym pomysłem na samotny urlop jest wyjazd do SPA. Wtedy czasu na relaks na pewno nie zabraknie. Ja uwielbiam Hotel Klimek SPA w Muszynie, jest bardzo bogata strefa Wellness&SPA - możliwość nielimitowanego wstępu do Aquaparku zasługuje na pochwałę. Wieczorem można posiedzieć w pubie, pograć w kręgle i kogoś poznać. Lubię też samą Muszynę - piękne krajobrazy, można pochodzić, pojeździć na rowerze, a jest mniej tłoczno niż w innych górskich i turystycznych miejscowościach. 

A jak z seksem?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinnam, ale się pochwalę. Jadę w Bieszczady. Za trzy tygodnie będę siedzieć ze znajomymi przy ognisku niedaleko Cisnej. Wyjazd zapowiada się wybornie. Mam zamiar zmęczyć się  na szlakach. Wymoczyć się w Oławie. Od codzienności odpocząć. Nie pamiętać, że gdzieś jest przymus życia w nieludzkim tępię.     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam.  Cala i oczarowana urokiem Osławy.  Może jeszcze ludźmi których szłam śladami. Krótko, siedem dni ale i tu powinniście uwierzyć mi na słowo było  pięknie.  Promienie porannego słońca przedzierające się  mgłę, biesiada łemkowska, wycieczka do węgierskiej puszty. Buki, jawory, maliny oczekujące gdzieś wysoko na dotknięcie ręki.  W tle Malwina niezadowolona ze swego losu ...córki  bieszczadzkiej   legendy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy się mi pusta plaża nad polskim morzem gdzieś na półwyspie. W zasięgu ręki plecy oczekujący drapania, dające zagłaskać się na coś tam. Takie to mam jeszcze zachcianki tego lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sierpień, lato raz jeszcze rozpieści nagą dłonią  połoninami.

Chciwe oczy, głodne serce będą  tańczyć   z   Wołosadką.  

Kto wie, może   któregoś świtu Meluzyna  ze śniadaniem na trawie  będzie czekać. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jacht i przed siebie, gdzie oczy poniosą, albo, co bardziej prawdopodobne, wiatry zaniosą szybciej. Zwykle start okolice Chorwacji i kierunek Baleary. Pierwszy raz samotnie, ale zaokrętuję jakąś załogę na miejscu 😄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce.Tydzień w górach,drugi tydzień nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Za chwilę wsiadam w pociąg i jadę  w Beskidy.  Jutro rano wyruszę z ferajną na szlaki Złotej Jesieni.  Niby nic, a jak dziecko się cieszę. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość gośćwrzesień

Wspomina mile wiosnę, ciekawi go co u  Niej tego lata sie zdarza. O jakie przygody sie ociera. Czy morze zachwyciło ją nader  mocno?

Sam zaznał tego lata wód słonych i słodkich. W Bieszczdy  czas mu bliski wyruszać. Z miłą dziewczyną i ferajną  z południa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×