Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprzątacie w domu w takie upały?

Polecane posty

Gość gość

Ja mam dwuletnie dziecko i jestem w ciąży i w takie upały nie mam siły robić tak jak.zawsze większych porządków w sobotę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jeszcze jest fajnie,można sprzątać,mi tak pasuje.były takie upały kilka lat temu że tylko leżeć pod wilgotnym ręcznikiem,ale ja nie w ciąży ,Ty masz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątam, ale pot leje się ze mnie niesamowicie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, w ciąży to sobie odpuść dziewczyno, nie katuj się. Od jutra ochłodzenie, posprzątasz. Ja tylko z rana odkurzyłam, wieczorami przemywam podłogi. Kurze i inne takie - tylko powierzchownie, nie mam na to siły w taki ukrop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie w ciąży ale rano w 2.5h ogarnelam dom i teraz mam czyściutko, obiadek zjedzony ;) zaraz będę ciasto piec :) Mam chwilke czasu i siedze sobie nakafe. Nie znosze kiedy w weekend jest bajzel w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabilabym się przy piekarniku w taką pogodę :-/ ja jestem w 9 miesiącu, mam ogarnięte ale nie jakiś super błysk;-) czekam na ochłodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 34tc i posprzątalam całe mieszkanie a potem poszłam pod zimny prysznic bo się że mnie lało dosłownie... i teraz leżę przy wiatraku, w międzyczasie zrobiłam tylko szybki obiad ale czekam na męża z jedzeniem. Za oknem 31 stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sprzątam. Czekam, aż mi się na tym upale robaki zalęgną. Będę miała hodowlę karaluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 8mc, mieszkam na poddaszu, gdzie temp jest o 10 stopni wyższa niż na dworze w słońcu, najchętniej spedzam czas w wannie albo przed wiatrakiem albo na dworze, bo jakbym musiała jeszcze ogarnąć mieszkanie, wynosili by mnie na noszach.. Sprzatam jak jest chłodniej, syfu mi nikt nie robi, wiec tragedii nie ma jako tako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwuletnie dziecko i w ciąży ? No to grubo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakim trzeba być desperatem żeby z dwylatkiem dac się wrobuc w kolejne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od tego placka... upiekłam go już i nazarlam się starsznie :) Jezu, ale mam teraz brzuszysko. :P A te wyżej co niby w ciąży i posprzatac nie potrafią ... hm... a gdy będą upaly do końca wakacji to będziecie przez 2 mies siedzieć w syfie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bedziemy. I ch-uj ci do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , nie sprzątam w takie upały ,siedzę z zimnym piwkiem i oglądam mecze dziś hicior Niemcy- Włochy :-) a opinie kafeteryjnych garkotłuków mam w DOOPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym zaliczyła wpadkę przy dwulatku to chyba bym sobie strzeliła w łeb...Współczuję...ani jedno ani drugie twoje dziecko nie będzie miało należytej uwagi z twojej strony, przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre to jest naduzywanie wielokropkow jak jakas niewyzyta blogerka-gimnazjalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:32 Zdrowie! Kogo dzis obstawiasz? Niemcy rozwala pewnie system, jak zawsze. A nasze Jolki beda w tym czasie mopowac podlogi i rozmrazac wolowine na jutro. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwulatek i ciąża?? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ambitne kafeterianki nawala 5 stron o sprzataniu matko jakie baby są puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:32 Zdrowie! Kogo dzis obstawiasz? Niemcy rozwala pewnie system, jak zawsze. A nasze Jolki beda w tym czasie mopowac podlogi i rozmrazac wolowine na jutro. spioch.gif x pozdrawiam ,piąteczka ,Jolki mnie nie interesują ,klasyka cytując "gra wiele drużyn a na koniec i tak wygrywają Niemcy" jednak trochę mi serducho dla Italii bije ,zobaczymy ;-) ostatni ich mecz z Hiszpanią naprawdę dobry ,no i La Furia Roja za burtą jak i Anglia ,jakoś mi nie smutno z tego powodu, ale Niemcom też życzę dziś dobrego spotkania i wielu bramek ,byleby nudno nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sprzątam. Nie zamierzam zabierać czasu dziecku czyli znajdujemy rozrywki poza domem. W pozostałym czasie odpoczywam np śpię w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna28
U mnie klima chodzi 24h na dobe wiec da rade ogarnac, a corka 3msc ladnie śpi i jakos leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nawet dzisiaj pomylam okna, no ale w ciąży nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie ją. Pomyła okna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię tylko to co konieczne a w ciąży nie jestem i córka ma już 4 lata. Jestem na zwolnieniu z nogą w gipsie i ani mi w głowie zabijanie się w imię czystej podłogi :D Korzystam z przymusowego wypoczynku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo bidula. A co to sie stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mi się w nogę stało? Jak ktoś jest ostatnią sierotą jak ja to zwichnie sobie kostkę i pozrywa więzadła idąc chodnikiem i potykajac się o krawężnik :D Cała ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj no to zdrowia. Jak trzeba leżeć to trzeba tylko czy przy taki dziecku się da to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.47 dziękuję :) Trochę chodzić mogę więc nie jest źle, poza tym czterolatka już dużo rozumie i potrafi sama się sobą zająć więc jakoś to przetrwały. No i mąż zaraz zaczyna urlop więc będę dochodzić do siebie na działce za miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×