Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helloiza

poznam normalnego faceta ok. 40

Polecane posty

Gość Helloiza

jestem normalną kobietą, wykształconą, samodzielną, szczupłą i wysoką 1.74, spotkałam w życiu wielu mężczyzn, ale jakoś nie miałam szczęścia, na ogół trafiałam na palantów, maminsynków i niedojrzałych egoistów... czy są w Polsce fajni faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zainteresowana realną czy wirtualną znajomością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to ta kafeteryjna Heloiza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
jestem po prostu ciekawa czy w świecie wirtualnym można poznać kogoś sensownego, kto będzie równie sensowny w świecie realnym. czy są jeszcze normalni faceci, czy wyginęli jak dinozaury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdanie "czy sa w Polsce normalnie faceci" mówi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajesz to w watpliwosc, ot co.. Czyzbysmy zyli w kraju wyjalowionym z ,,normalnych'' mezczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dla Ciebie jest dzis wyznacznikie wyksztalcenia, gdy okolo 80% populacji konczy nauke dyplomem uczelni, mgr , dr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:35 jeśli ktoś w 40 milionowym kraju nie może znaleźć normalnego faceta hmmm to znaczy ze problem jest w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
chciałabym poznac normalnego faceta, wykształcenie to dodatek, ale myśle, że normalny niegłupi facet skończył jakieś studia, to minimum, ważniejsze jest czy jest zaradny, pozbierany, nie chce oszołoma, ktory co sobota chleje piwo w pobliskim pubie, jest wulgarny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
atrakcyjni, fajni faceci są zajęci, a ja nie mam 20 lat i nie jest latwo spotkać kogoś sensownego, bo i gdzie? ja tego nie wiem w Kościele, bibliotece, knajpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w Twoich rekach. Jak go zmotywujesz, tak bedziesz miala. Wymagania sa do bani. Dla cudownej kobiety mezczyzna zrobi wszystko i jeszcze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
tylko, gdzie go znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj. Zacznij od zadbania o siebie. Badz atrakcyjna.. On juz sam Cie znajdzie. Nie widzisz jaki babki maja ponadprzecietne powodzenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
jestem zadbana..i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łudź się, że znajdziesz, bo teraz nie ma normalnych chlopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,podobno tak'' nie wystarczy...teoretycznie.. a praktycznie jaka jest Twoja sila przyciagania, Facet po kilku zdaniach juz sie orientuje z kim rozmawia.i kalkuluje...wchodze w ,,to''albo odpuszczam... Ja tak mam bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
myslę, że faceci się mnie boją, wyglądam na meganiedostepną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
a jaka jest moja siła tego nie wiem, pewnie jednego pociągam innego nie, to kwestia indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest definicja normalności? Bo może się okazać że twoja wersja "normalności" zamieni się w opis Księcia z Bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
może nie książę... wysoki, zadbany, kreatywny, wykształcony, chciałabym żeby miał poczucie humoru, inteligentny, zaradny, kreatywny, szanujący wartości, pracujący, mieszkający u siebie, nie u mamusi..i żeby miał to coś... to niektóre z oczekiwanych cech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli książe. Ale taki może sobie szukać nawet wśród tych przed trzydziestką. A z reguły już jest zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
nie uważam, żeby to były jakies wygórowane wymagania: nie chce łajzy, nieroba, nudziarza... ja jestem zadbana, kreatywna, wykształcona, zaradna, inteligentna... dlatego chciałabym kogoś interesującego, nie potrzebuję byle kogo, szkoda mi czasu na przeciętniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćksiezniczka
nie masz podejścia do facetów ,i co obrażasz przeciętniaków,niejeden przeciętniak może miło zaskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciętniak, nie zaskakuje.. ten co zaskakuje, to nie przeciętniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
Słuchaj no Helloiza. Czy Ty to ta co to pisała od dawna jak to trzeba bardziej kochać męża niż dzieci? Jeśli tak to już nic nie pomoże. Po postu za bardzo zwichrowana psyche. Jak to nie Ty to pamiętaj, że wszystko jest względne. Piszesz, że partner ma być: 1. wysoki - jeszcze 30 lat temu w dowodzie wpisywano wzrost wysoki każdemu, który miał powyżej 171 cm 2. zadbany - dla jednego to czyste paznokcie i świeża koszula a dla drugiego kilo żelu na włosach 3. kreatywny - czyż nie jest kreatywnym menel, który potrafi codziennie wysępić kasę na swój kieliszek chleba, nie pracuje, nie ma dochodów a w postaci akcyzy znacząco buduje budżet państwa 4. wykształcony- podstawowe to też wykształcenie a taki J D Rocefeller uznawany za najbogatszego człowieka w historii edukację ukończył w wieku 16 lat i to bynajmniej nie na Harvardzie 5. Poczucie humoru - tu to można poszaleć. mnie nie bawi danie komuś w pysk ale taki Buster Keaton zrobił w ten sposób karierę 6. szanujący wartości - dla jednego to być a dla drugiego mieć albo coś w tym stylu itd, itd Czy nie łatwiej znaleźć kogoś, kto ma podobne zdanie w większości tematów podobne do Twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloiza
nie wiem, co za Helloiza... owszem cechy są wzgledne, mam na mysli obiektywną ocenę, nie mam recepty na idealnego faceta, wiem, jakiego nie chce i na co sie nie zgodzę kreatywność, w pozytywnym tego słowa znaczeniu facet na poziomie, moim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
Nie Helloiza, Ty masz na myśli tylko i wyłącznie Twoją subiektywną ocenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×