Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój partner kazał mi wybierać, albo on albo mój syn nie wiem co zrobić

Polecane posty

Gość gość

Mówi ze go nie zaakceptuje...co mam zrobić? Syn ma 7 lat, partnera kocham....mój TŻ mówi ze tylko moje i jego dziecko może kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde jestes tak glupia czy udajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od powiedz jest chyba jasna co Ty masz 16 lat że zadajesz takie pytania?Jak dla mnie nie powinnaś być matka po słowach moje własne dziecko czy skończony frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ty sie zastanawiasz ??????? chyba wiadome decyzji bardziej prostej nie widze. Facet jest głupi , po samym tym ultimatum widać ze mu na Tobie nie zależy , znajdziesz Sobie innego bardziej wartościowego faceta z którym stworzysz rodzinę wraz se Swoim synem , a co wybierzesz jego a dziecko wyrzucisz z domu lub oddasz do domu dziecka czy coś Swoje jedyne życie które nosiłaś pod sercem i dla którego jesteś wszystkim co ma w życiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij go w dupzzzko. Ale ty zbyt mądra też nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko! Ty naprawdę nie wiesz co robić, czy tylko tak żartujesz? Nie chce mi się wierzyć, że istnieją tak glupie matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to musi być prawo, nie wierzę że jakaś kobieta może być tak głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj dziecko jego ojcu albo dziadkom. Skoro w ogóle zastanawiasz się, co robić, to znaczy, że dziecka nie kochasz i ci zawadza. Nie skazuj go na życie z taką egoistką jak ty. Powinnaś się związać z tym gościem, bo jesteście siebie warci. Tylko się nie rozmnażajcie, bo jak wam dziecko nagle zacznie przeszkadzać, to będziecie mieć problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj dziecko, w sumie po tym co wypisujesz matką nie jesteś a tylko czasową macicą.Wiem,ze to prowo, ale trzeba mieć zbytą banię aby takie teorie wypisywać, cóż odpad społeczny ma teraz swobodny dostęp do netu i to jest bardzo widoczne na tym chyba najdurnijeszym forum w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo goni provo,tak nudzi sie niektorym,ktorzy nawet na urlop czy wakacja nie wyjezdzają tylko siedza w domu przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO NIE PROVO, ALE ILE SIE SLYSZY PRZYU[PADKOW I TO W PL ,ze baba wybiera gacha, nie kpnie go w doope pomimo ze pije, bije jej wlasne dzieci, lapskami sie dobiera a kobita zaslepiona i jedna obrona, ze ...TAAAK GO KOCHAAA dlatego go nie zostawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PROWO NIE PROVO, ALE ILE SIE SLYSZY PRZYU[PADKOW I TO W PL ,ze baba wybiera gacha, xxx ale jak facet opuszcza swoje dziecko dla innej baby to nic takiego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mi gość dał takie ultimatum, to bym go bez wahania kopnęła w zad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wali mi ten post prowokacja :classic_cool: Jesli jednak taka sytuacja ma miejsce naprawde, to coz - bez komentarza, jesli autorka sie jeszcze zastanawia. Niektorzy ludzie maja naprawde niepokolei w glowie: pozbyc sie kota, psa, dziecka, rodzicow itd., bo ktos sobie takiego towarzystwa nie zyczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×