Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet nie chce zabierać psa na spacer

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja trochę śmieszna. Mam psa rasy użytkowej, wymagającego dużo ruchu i faceta kochającego aktywny tryb życia np. spacery, bieganie... Ja też to lubię, ale... facet nie chce na spacery zabierać psa. Więc przed randką z nim idę z psem, potem z facetem, a gdy wrócę znów z psem. Tym samym w takie popołudnie zaliczam ok. 20-25 km i powoli mam dość. Wcześniej spotykałam się z kimś, komu pies biegający luzem i posłuszny nie przeszkadzał. Szliśmy z nim połazić, a potem pies padał zmęczony i spał, a my mieliśmy czas dla siebie albo na to by wyskoczyć np. do kina. Dodam, że obecny nic nie ma przeciwko psu w domu - bawi się z nim, rzuca piłki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma OBOWIĄZKU zajmować się twoim psem. masz go, więc się nim zajmuj. na spacerze z psem, mimo, że jest spokojny, trzeba sprzątać po nim. nie dziwie się, że on się może brzydzić sprzątać sraki po twoim psie. nie uszczęśliwiaj więc kogoś na siłę tymi spacerami i nie narzekaj na faceta. rób, co do ciebie należy. wszystko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu na piwo, wychodząc po nie niech weźmie psa i po problemie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie lubię jak pies przy mnie łazi, zawsze osmarka, pańcia drze na niego ryja bo nie słucha, przeszkadza, tarza się w g****ach. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień faceta albo zabij psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam takiego lenia, narcyza, co siedział w domu cały dzień I nie wyszedł z psem. Pies piszczał, bo potrzebował wyjść, a len tyłka nie ruszył. Dziewczyna pracowała od rana do wieczora.. Już nie są ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×