Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na ile lat wyglądać i ile macie w rzeczywistosci

Polecane posty

Gość gość

30l ludzie dają mi 25:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygladacie* sorry nie zauwazylam ze telefon mi zmienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAGNIESKAAAAAAAA
37-dawaja 25 :) dodam ze mam 18 letnia core,nikt nie wierzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super:-) zawsze to lepiej wyglądać młodziej niż starzej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31 lat najmniej mi dali 17lat :) A tak srednio 21 .Mam siostre 10 lat mlodsza wygladamy jak rowiesniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 wygladam na 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 32 lata, a ostatnio ekspedientka poprosiła mnie o dowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 37 i wyglądam na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 27, jak sie pomaluje i jakoś ubiorę ,,lepiej" to może na 22 a bez makijażu to moze na 17. Ale akurat z tego się nie cieszę. wolałabym wyglądać nieco poważniej. wszystko przez to, że jestem niska i właściwie ciężko mi dobrać jakieś kobiece ubrania i chodzę raczej w takich młodzieżowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 a wygladal naea okolo 27-29 lat,niestety 9 miesiecy temu urodzil am synka I sie postarzalam o jakies 5-6 lat,az sama sobie sie zdziwilam wiec juz na te 29 lat nie wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 wygladam na jakies 25. Moja mama ma 64 a wyglada na max 45. Na twarzy dopiero zaczely jej sie robic drone zmarszczki. Ale obie wczesnie zaczylysmy siwiec. Ja mialam 19 lat jak zauwazylam pierwsze siwe wlosy. Teraz mam 1/3 siwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 21l wygladam na 14/15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro macie 35, a wyglądacie na 25 to pytanie - które 35 latki wyglądają na swój wiek? chyba porównujecie się do jakichś zajechanych alkoholiczek, które szwędają się bez celu po ulicach... bo ja jeszcze takich cudów nie widziałam, żeby ktoś wyglądał na 10 lat młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 35 lat. wygladam na 45. cera szara, boje sie dentysty wiec zeby straszne. pale fajki to napewno dlatego wygladam na starsza, moj partner tak mowi. moze ma racje. i wiecie co dobrze mi z tym moim kiepskim wygladem. pozdrawiam i buziaki wszystkim wysylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad.wiesz ze 25 lataka ktora mijasz na ulicy ma 25 lat a.nie 34? Pytasz o wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37-dawaja 25 usmiech.gif x Dają, nie dawają inteligentna mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od ubioru i fryzury. Ciuchy w stylu ciotki klotki nie ujmują lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 31, dają mi 24-26, ale jak patrzę w lustro to wydaje mi się, że wyglądam na 36, więc może tak z grzeczności ludziska gadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobno wyglądam na 18 a mam 25 to też miło słyszeć, pomimo makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, moje 25-26 letnie kolezanki maja zmarszczki mimiczne a Wy kolo 40 nie macie a Wasze matki kolo 60 dopiero maja. Takie cuda tylko na kafe :D Wiek widac po dloniach i szyi, w wiekszosci przypadkow ludzie wygladaja na swoj wiek +/- 2lata. Ja mam 56lat i ginekolog pytal czy to moja pierwsza wizyta bo tak mlodo wygladam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wasze matki tylko moja matka , bo tylko ja pisalam o mamie. Takie geny. Wiekszosc nie siwieje w wieku nastu lat a my tak. Za to cere gladziutka mamy. Takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piję do setek takich tematów, i wszędzie to samo "dają mi X mniej, a mojej mamie to zmarszczki wyszly po 60, a babcia 85letnia to i tak ma gładką buzię". Chcesz to wpisz w wyszukiwarkę, kropka w kropkę identyczne posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 30 daja mi 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:50 ale masz bol tylka. Nie bede niczego wpisywac. Nie chcesz to nie wierz, wiara zlepka liter z kafe malo mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena64
Ja mam 56lat i ginekolog pytal czy to moja pierwsza wizyta bo tak mlodo wygladam x Ja mam tak samo, na moją wnusie mówią, że to córka. To zasługa genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piję do setek takich tematów, i wszędzie to samo "dają mi X mniej, a mojej mamie to zmarszczki wyszly po 60, a babcia 85letnia to i tak ma gładką buzię". Chcesz to wpisz w wyszukiwarkę, kropka w kropkę identyczne posty smiech.gif c dokładnie :) kiedyś jechałam autobusem i usłyszałam rozmowę dwóch kobiet siedzących za mną. jedna powiedziała drugiej "no tak, bo ty jutro 41 lat kończysz....ale więcej niż 30 bym nie dała". sama mam 30 lat. wychodząc, dyskretnie zerknęłam jak wygląda ta "młódka". niestety, ale 40 lat pełną gębą. przykro mi, nie wyglądała na moją równieśniczkę. ps. jej rozmówczyni miała ok. 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta
A co wy wszystkie tak młodo wyglądacie?:) Mnie postarza może kilka nadmiernych kg i przebarwienia po ciąży. Poza tym mój styl bycia zdecydowanie odejmuje mi lat. Myślę, że najbardziej krytyczna sama jestem wobec siebie, bo w pracy słyszę, że na swój wiek nie wyglądam (w tą lepszą stronę oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Bo jak ty wygladasz na swoj wiek to kazdy musi. Jakzeby inaczej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 a wygladam na 45.a jeszcze w wieku 30 lat dawali mi duzo mniej, w ciagu ostatnich 3 lat takie zrobilam "postepy".a nigdy nie palilam, alholol pije rzadko i malo, mysle ze czeste diety odchudzajace i lekka niedowaga narobily mi zmarchow.niektore babki z nadwaga starsze ode mnie wygladaja duzo mlodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" No tak. Bo jak ty wygladasz na swoj wiek to kazdy musi. Jakzeby inaczejoczko.gif " Mam 23lata i jakoś nie przydarzyło mi się pomylić 30latki z moją rówieśniczką. Może tych młodszych się zapytajcie czy serio Was biorą za rówieśników. Bo ja teksty jak to wyglądam jak nastolatka, że niepełnoletnia, proszenie o dowód itp też słyszałam czesto - od osób 30+, rówieśnicy nie mają większego problemu by stwierdzić ile mam lat (wiadomo, jakieś widełki bo idealnie rzadko kto trafia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×