Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę znaleźć dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
bylabym zniesmaczona, gdyby mnie nowopoznany facet zaprosil na 1 sza randke na piwko... nawet nie poszlabym na taka randke przy browarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz wzrostu? Tylko mów szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałem już - 180 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś A co to ma wspólnego z szybkim numerkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylabym zniesmaczona, gdyby mnie nowopoznany facet zaprosil na 1 sza randke na piwko... nawet nie poszlabym na taka randke przy browarze x czemu zniesmaczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bylabym zniesmaczona, gdyby mnie nowopoznany facet zaprosil na 1 sza randke na piwko... nawet nie poszlabym na taka randke przy browarze x czemu zniesmaczona ? x jeszcze pytasz?:O masz chyba 15 lat, dla mnie na chlopaka sie nie nadajesz chyba ze dla lasek ktore czas wolny spedzaja na piciu piwa i jaraniu szlugow, klna i pluja na chodniki, przesiaduja na lawkach miedzy blokowiskami i wlucza sie z dresami, klna, taki margines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze pytasz?pechowiec.gif masz chyba 15 lat, dla mnie na chlopaka sie nie nadajesz chyba ze dla lasek ktore czas wolny spedzaja na piciu piwa i jaraniu szlugow, klna i pluja na chodniki, przesiaduja na lawkach miedzy blokowiskami i wlucza sie z dresami, klna, taki margines x a jakie miejsca są dobre na pierwsze spotkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - Kawiarnia. Dodam, że masz ubrać się schludnie, przybyć punktualnie, okazać zdecydowanie i zapłacić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli z tym zdecydowaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny jesteś, widocznie z twoim charakterem czy też podejściem do kobiet,jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często chodziłem ubrany w jeansy i jakąś bluzkę na guziki białą lub szarą , czasem byłem w marynarce , teraz latem to czasem jakiś t-shirt ubrałem... , bo ciepło. Punktualnie zawsze jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz kawiarnię, jeśli dziewczyna nie będzie wiedziała, co zamówić, to jej doradź :P W jeansach, białej koszuli z guzikami i marynarce piłeś piwo w parku nad rzeką...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za dziewczyny praktycznie nigdy nie płaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nad rzeką to byłem w zwykłym t-shircie i jeansach. Mówię , że w przeszłości jak się spotkałem z dziewczynami to byłem ubrany tak elegancko , przynajmniej tak mi się zdarzało od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem jest w że kobiety oczekują modeli/niewiarygodnie przystojnych dlatego jestes sam. Nie wygladasz jak model to nie masz szans na dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie koniecznie , miałem znajomych co znajdywali sobie dziewczyny , albo dziewczyny , które znajdowały sobie chłopaków , którzy nie byli wcale o wyglądzie modela - mało ludzi ma taki typowo wygląd modela... , nawet dużo dziewczyn ma wygląd daleki od wyglądu modelki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym modelki/modele z okładek to są po obróbce powiedzmy 20-stu grafików... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówimy o niewiarygodnie przystojnych i takich kobiety oczekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , to znowu ja ;) spotkałem się z taką jedną laską z szybkich randek - zaprosiłem ją do kawiarni , ale nie chciała... , wolała iść do tego jakby parku nad rzeką , co byłem z poprzednią laską - byłem tam z 1,5h , potem poszedłem z nią do pubu na jakąś godzinę , mała wtopa była bo miałem tylko kartę a nie miałem gotówki , więc potem jej oddałem kasę ;) Potem dzisiaj się odezwałem i napisałem , że fajnie jakby do mnie wpadła w za tydzień a ona najpierw przez godzinę się nie odzywała a potem , że jeszcze się zastanowi , ale potem mi dopisała , że ja mam spotkanie z inną dziewczyną i to zabrzmiało trochę jakby nie chciała się spotkać i napisała , że masz inną dziewczynę z szybkich randek , a z tą drugą dziewcyzną z szybkich randek też coś do bani bo odwołaa spotkanie. Co znowu zrobiłem nie tak ? Ja chyba sobie daje spokój bo nic mi nigdy nie wychodzi , strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*kasę(w pubie nie przyjmowali kart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo faceci mają takie pretensje, zwykle ci naprawdę dobrzy. Rzucacie się, że wolimy ,,bad boy'a'' od dobrego faceta. A to dlatego, że dobremu facetowi zawsze brakuje pewności siebie. Zawsze. Chcesz się spotkać? Spotkaj. Chcesz pocałować? Całuj, bez zbędnych pytań. No, ale muszę też przyznać dziewczynom rację, że nie można spotykać się z kimś z desperacji, bo to nie wyjdzie. No i jak już spotkasz odpowiednią różnicę to będziecie nawijać przez bite 5 godzin o czymś i o niczym a i tak będzie fajnie. A no i nie zabieraj dziewczyny na ławke na piwo. Spacer? Ok. Ale piwo? Co to za dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mam zabierać te dziewczyny ? do kawiarni na obojgu się nie chciało... , a tak nie mam pomysłu - u mnie w Poznaniu to nic nie ma ciekawego... Tyle że z tym całowaniem to też musi być jakiś kontekst , bo tak z d**y to raczej będzie dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to zawsze do kitu wychodzi te podrywanie dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.08 Ale za dziewczyny praktycznie nigdy nie płaciłem. x Zapraszałeś i nie płaciłeś? Co za buractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj ze zrozumieniem... ,okazało się , że kart płatniczych nie przyjmują , a gotówki nie miałem. Poza tym potem jej oddałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz opisuję sytuację z taką jedną laską , a ty odpowiadasz n amoje stare pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Kobiety wyczulone na wszystko co trąci desperacją. Desperat to dla nich ktoś kto nie ma powodzenia kim nie interesują się inne kobiety. Kobiety sugerują się opinią innych kobiet bo same nie wiedzą czego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic takiego desperackiego to ja nie zrobiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan szukac, a znajdziesz. Jak co komu przeznaczone to na drodze rozkraczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja , postaram się wyeliminować myślenie o dziewczynach i mieć ten temat w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×