Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ella87

Chłopak z fobią społeczną

Polecane posty

Gość Ella87

Mam zranione serduszko.Byłam z moim chłopakiem ok.10 miesięcy.Miał fobie społeczną.Kiedy go poznałam rzucał leki.Przez wypalone uczucia zdecydował się ze mną rozstać.Kiedy go poznałam miał już wypalone uczucia,myślał ze przy mnie wrócą jego stare uczucia i da mi najlepszego siebie.Starłam się z całego serca,przyjeżdżałam do niego na weekendy,pisałam do niego codziennie,oddałam mu całą siebie.Na początku było pięknie,był troskliwy,starała się ale wróciła mu choroba i miał depresję.Napisał ze jest mu przykro bo mnie zranił i żałuje ze tak z nami wyszło.Pomimo choroby chciałam z nim być ale on chcę być sam.Napisał mi ze nie potrafił mnie kochać tak mocno jak ja jego.Obiecaliśmy sobie ze zostaniemy przyjaciółmi ale tak bardzo go kocham i to strasznie mnie boli.Tęsknie za nim.Mam nadzieje ze kiedyś wyzdrowieje albo jego uczucia wrócą.Jestem w stanie na niego czekać ale czuję ze on już chyba nie będzie już ze mną.Poza tym napisał ze powinnam mieć normalnego faceta zdolnego do normalnych uczuć.Czy warto być przy nim jako przyjaciółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory jest. Módl się za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modlic to sie moge za rodzine a nie idiote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za idiotów też trzeba. Co myślisz, że ja ich nie spotkałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie był idiotą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fobia społeczna. A cóż to takiego ? Jak się objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×