Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trądzik znalazłam w koncu cos co pomaga

Polecane posty

Gość gość

Witam was serdecznie jakie macie srodki na trądzik ktory wam pomógł ja znalazłam idealny preparat lecz nie z polski i dosc cenowo nie byłam przekonana 150zl wydać na cos co moze pomóc albo zawiode sie na maksa lecz moge serdecznie polecic sprawdziłam jeżeli ktos chce moge dac namiar jak by mnie tu nie bylo juz to zapraszam na meila martyna1818@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!! s{ierrrrrrrrdalaj spamerski śmieciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam IQface i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam, w końcu pozbyłam się trądziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to gość²
Ale banda i...d...i...oo...t...ó...w Gościu... super że umiesz robić kopiuj / wklej... "Intelygencja" twa mnie powala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że obecnie nie ma lepszego i bardziej skutecznego środka na trądzik właśnie jak IQface

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, ja też zastosowałam IQface iefekt rewelacyjny. W końcu widać, że tym razem pokonam trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na IQFACE bo nie miałam nic do stracenie.Z pryszczami walczyłam parę lat bez widocznych efektów.Po IQFACE pierwsze niewielkie zminay zauważyłam po kilkunastu dniach stosowania.A wyraźna poprawa stanu skóry nastąpiłam po ponad miesiącu stosowania.Jeżeli chodzi o walkę z trądzikiem to polecam te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam branie IQFACE.I powiem tyle żadne kosmetyki ,maści i inne tego typu cuda nie przyniosły takich efektów jak te tabletki.Skór jest zdrowa bez nowych wyprysków.Pryszcze to teraz tylko przykre wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z twoim zdaniem u mnie te tabletki tez przyniosły super efekty.Kto nie chce nie musi wierzyć ale moim zdaniem warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godnym uwagi w walce z trądzikiem jest również preparat Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), którego skład pomaga w usystematyzowaniu pracy gruczołów łojowych. Ich złe funkcjonowanie odpowiedzialne jest za występowanie zmian na skórze. Krem, dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych zapobiega pojawianiu się nowych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku tym co mi pomogło okazały się tabletki IQFACE.Dla mnie nie ma nic lepszego jeżeli chodzi o walke z trądzikiem.A jeżeli zdarzyło by się że kiedyś jeszcze raz będę miała ten problem to bez zawahania kupię te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukała jakiegoś preparatu i chyba zdecyduję się właśnie na tabletki IQFACE.Mam ogromna nadzieję że i mi one pomogę bo z dnia na dzień jest u mnie co raz gorzej. A że na Allegro cena całkiem fajna to nie ma na co czekać cos w końcu musi mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polecono tabletki IQFACE podobno z pryszczami radzą sobie rewelacyjnie.I rzeczywiście moja koleżanka miał praktycznie całą twarz w pryszczach a najwięcej po bokach buzi i po zastosowaniu tych tabletek wygląda o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×