Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TRĄDZIK 18 LAT, POMOCY!

Polecane posty

Gość gość

Trądzik pojawił mi się w wieku 14 lat, coś koło tego i przez całe gimnazjum był przerażający. Miałam wypryski dosłownie wszędzie! Ale mimo wszystko nie używałam makijażu. Plusem było, że mieszkałam na wsi i niespecjalnie przejmowałam się swoim wyglądem, chociaż inne koleżanki ukrywały trądzik pod fluidem. Dzisiaj mam 18 lat i chociaż trądzik zmalał to ciągle nie mogę się go pozbyć. Nadal się nie maluje, robię to tylko okazjonalnie, na imprezy, bo nienawidzę uczucia tapety i ogólnie chce pozwolić oddychać swojej skórze. Codziennie o nią dbam ale nauczyłam się, by nie robić tego z przesadą a cierpliwie. Stosuje maseczki - z alg, glinkę zieloną, czerwoną. Staram się pić dużo niegazowanej wody i odżywiać zdrowo. Z ćwiczeniami jest troszkę gorzej xd Robię więc dosłownie wszystko, żeby było jak najlepiej (prócz odwiedzania dermatologów, szkoda mi kasy a dużo przypadków, że polecają byle co) i nic nie pomaga :( Mam już dooość. Bo wszystkie koleżanki, które tak okropnie się malowały w gim, teraz mają naprawdę świetną cerę a ja mimo takiego dbania ciągle nie mogę pozbyć się wyprysków i ostatnio jest już coraz gorzej, bo mam podskórne i ropne. Nie wiem co dalej robić :((((((( moja cera ma skłonność do strasznego przetłuszczania się a niekiedy jest bardzo wysuszona i schodzi mi skóra. Myślałam nad zaburzeniem hormonalnym? Co o tym myślicie? Może wy miałyście podobnie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, izotek to ostatnia deska ratunku. Boję się zacząć tą kurację. Czytałam jak to wpływa na stan zdrowia, skórę i ogólnie psychikę więc.. poza tym chyba jest drogi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest drogi ale w odróznieniu od straszych leków starszej generacji trwale usuwa tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz wyboru to najlepszy lek na tradzik po za tym zostala jeszcze mikrodebebrazja ale to jest drogie nie slyszalem zadnych negatywnych wplywów na zdrorwie izoteku jesli bedziesz prowadzic zdrowy tryb zycia wiem ze inne rozwalaja watrobe a efekt jest krótkotrwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka miała trądzik kilka lat.Odkąd przestała pić mleko i jeść jego przetwory cera się jej poprawiła.Dodatkowo zaczęła pić olej lniany i smarowała nim twarz ,trądzik zniknął.Sprawdź sobie tarczycę zrób badanie TSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izotek usuwa trądzik, tylko że na rok albo trochę dłużej, później wraca. Nie taki mocny ale pojedyncze krostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej lniany - jednak tylko taki naturalny, zimnotłoczony, nie poddawany termicznej obróbce – przywraca równowagę hormonalną, co przekłada się z kolei na upłynnienie łoju, uelastycznienie skóry i regulację rogowacenia. Regularne spożywanie oleju lnianego hamuje również aktywność enzymu 5-alfa-reduktaza) odpowiedzialnego za przekształcanie testosteronu do dihydrotestosteronu. Wszystkie te procesy możliwe są dzięki zawartym w oleju lignanom lnianym, które jako jedne z nielicznych substancji występujących naturalnie w przyrodzie mają zdolność regulacji poziomu hormonów w ludzkim organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj kremów z tormentiolem, np. linotormentialae, powinien unormować pracę gruczołów łojowych. Mi pomógł, ale nie miałam jakiegoś mega wielkiego trądziku. Jeżeli skóra ci się strasznie przesusza to zbadaj sobie może tarczycę. Możliwe też, że sama ją tak strasznie wysuszyłaś przez nadmierną higienę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lekture bloga Mademoiselle Eve, zwlaszcza wpisy o oczyszczaniu jedno i dwuetapowym, o nawilzaniu... Ona tez ma tradzikowa cere a zobaczysz na zdjeciach jak ladnie ja opanowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matusiam
ja pokonałam tę chorobę i wszystko tu opisałam matusiabloguje.blogspot. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walka z trądzikiem bywa trudna, ale możliwa do wygrania. Najważniejsze to dowiedzieć się co jest przyczyną trądziku. Najczęściej jest wynikiem nieprawidłowej pracy gruczołów łojowych na skórze, które wydzielają zbyt dużą ilość łoju. Stosowane przez Ciebie preparaty powinny pomagać w regulacji gruczołów i niwelować już powstałe zmiany na skórze. W tym celu bardzo dobry jest krem oparty na srebrze koloidalnym, cynku i krzemie. Wszystkie trzy składniki możesz naleźć w preparacie Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110). Wielu osobom pomógł z trądzikiem i mam nadzieję, że pomoże i Tobie. :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia SWC
MI akurat pomógł IQface... nie mniej prawda jest taka, że walka (tak jak napisała jedna z osób powyżej) jest faktycznie trudna... bo nie zawsze to co nam się wydaje być trądzikiem jest nim w rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam iqface i tak, w sumie to dwie sprawy. Po pierwsze, faktycznie, tabletki okazały się bardzo skuteczne i po 3 miesiącach nie miałam śladu po trądziku, nie mniej po drugie nie do końca rozumiem te wszystkie zachwyty. W końcu środek ten po prostu zadziałał tak jak powinien, co w tym wyjątkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam IQface i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu.Po trądziku nie ma śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na te tabletki IQFACE i był to naprawdę najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.Tabletki w ciągu trzech miesięcy poradziły sobie z każdym jednym pryszczem.A przebarwienia zdecydowanie bledsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz stosowania kremów i toników stosowałam przez okres dwóch miesięcy tabletki IQFACE.Problemu pozbyłam się w przeciągu dwóch miesięcy.Zostały mi tylko niewielkie blizny ale to można zakryć makijażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie jakies miejsca w Warszawie ktore pomagaja w usuwaniu tradziku ? musi to byc sprawdzone miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już wybróbowała sporo rzeczy aby się pozbyć trądziku.Chyba czas najwyższy na to aby właśnie wypróbować IQFACE.Cena fajna 99 zł za dwa opakowania powinny starczyć na całą kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moich doświadczeń wynika że najlepszymi tabletkami są IQFACE, koleżanka mi poleciła bo u niej też zadziałały, wcześniej nie miałam szczęścia do takich produktów, raczej tylko pogarszały mój stan, ale te tabletki są naprawdę dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!! WON ze spamem iqgóóowna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×