Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie zabawki polecacie dla rocznego dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Szukam czegos ciekawego dla corki, kwota ktora przeznaczam to 350zl. Prosze o jakies sprawdzone propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa córka ma 11 miesięcy i nadal etap gryzienia grzechotek ale już coraz bardziej intesuja ja guziczki i przyciski więc może coś nowego dokupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam roczną córkę i u mnie najlepiej sprawdzają się tradycyjne zabawki - klocki, sortery, piramidki itp. Nie wiem na co można sensownie wydać tak dużą kwotę. Mam też starsze dziecko i z doświadczenia wiem, że wszelkie grająco-świecące kombajny szybko się nudzą i potem zbierają kurz. Może wstrzymaj się i za jakiś czas zainwestuj w rower biegowy albo inny pojazd- to chyba jeszcze najdłużej posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozwojowego punktu widzenia - wszelkie piramidy i zabawki polegające na sortowaniu, dobieraniu prostych kształtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze ja z 16:32 - nie przepadam za zabawkami interaktywnymi, ponieważ one są jak to nazywam "zamknięte" - naciskasz, coś się dzieje i koniec. Nie dają okazji do kombinowania, manipulowania - to nie jest niestety tak, że damy dziecku np. stolik edukacyjny i ono zajmie się przez godzinę. Już dla dwulatka- jakaś kuchnia, warsztat itp. to ma sens. Piszę to w dobrej wierze, nie chcę być posądzona o zazdrość czy coś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tablice manipulacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas strzalem w dziesiatke byl jezdzik z otwieranym siedziskiem, bo sobie tam uklada klocki, otwiera i zamyka, zdejmuje siedzisko, kreci kolkami, popycha i robi brum brum, no szał. Szczeniaczek uczniaczek ale i inne misie, bo zaczal je przytulac i glaskac:) sorter, klocki, male figurki jak te male zabawki do kapieli czy little people z fp, zrobilam mu domek z klockow i on tlucze tymi figurkami o ten domek (zn chyba maja wchodzic i wychodzic itd:) tablet ale mamy taki z 9 duzymi guzikami, rozne dzwieki. Ksiazki na twardych kartkach wszelakie to tez jest hit, szczegolnie te puzzlowe bo wyciaga sobie, oglada, 'czyta na glos':) Kolka zakladane na patyk, grajaca plastikowa ksiazka, samochodziki a raczej to sa wagony z pociagu ale tez robi brum brum. No i male pilki bo sobie rzuca i goni je. Chyba wymienilam wszystko aktualnie na topie u nas w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i magnesy na lodowke, sa takie duze drewniane, tez ma zajecie w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka1
Moje dziecko w tym wieku miało mnóstwo zabawek i to drogich, ale najlepiej bawiło się pokrywkami, łyżką wazową, garnuszkami itp.Teraz ma rok i 10 miesięcy i lubi układać puzzle, z tych dużych i bardzo lubi bawić się klockami.Z powodzeniem możemy otworzyć sklep z zabawkami.Mamy drugą córeczkę i pewnie będzie ten sam styl zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawki są juz mało interesujące dla 12-13 miesiecznego dziecka.. Może być jeżdzik, rowerek (pukylino), albo jakieś zabawki do pchania na kiju, lub do ciągnięcia. Dzieci jednak najchętniej przepychają różne przedmioty po pokoju (krzesełka, kartoniki itp.), bawią się garnkami, lubią wkłądać różne rzeczy do większych pojemników, rozrzucać małe przedmioty. No i dla takiego malucha 12-14 miesiecy, jesli chodzi o podwórko to najfajniejsze zabawy to w piasku oraz w kałuży (kalosze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj, https://www.bibabu.pl/na-prezent/1-2-lata są różnego rodzaju zabawki i rzeczy dla dzieci. Najlepiej jakies większe, bez małych elementów i takie rozwijające, które czegoś uczą i zainteresują malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja niedługo idę na roczek i ciągle poszukuje odpwoeidniego prezentu. Myślicie że coś z tego asortymentu się sprawdzi https://e-babystuff.pl/producent/janod/ ? Nie mam dzieci i trudno mi ocenić jakimi zabawkami bawią się roczniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak sortery to był u nas hit gdy synek miał roczek. Zauważyłam, że tego typu zabawy świetnie wpływają na rozwój dziecka. Takie zabawki w dobrych cenach można kupić między innymi w 5.10.15 - ja jestem ich klientem od lat. Ubranka też tam kupujemy - świetna jakość za dobrą cenę. No i trzeba docenić fakt, że sklep się zmienia na korzyść - lepiej zorganizowane pod kątem przestrzennym sklepy, łatwiej odnalezc się w nich odnaleźć że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabawkowy
Polecam zapoznanie się z artykułami na tym blogu https://www.hoplik.pl/Zabawki-na-roczek-bloglist-zul-3.html . Ze swojej strony mogę polecić zabawki Manhattan Toy, bardzo fajne pomysły dla niemowląt i rocznych dzieci. Niezastąpione też będą zabawki do pchania, większe chodziki lub małe pchacze na patyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla rocznego dziecka jest dużo pozycji wśród zabawek drewnianych, ja kupowałam kiedyś w sklepie www.maxizabawa.pl jak mój synek był młodszy. Pamiętam klasyczną przebijankę z palikami i zabawkę do pchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika125p
Dla niemowlaka na pewno znajdziesz coś tutaj https://www.urwis.pl/wiek/zabawki-dla-niemowlaka . Ważne, by zabawki rozwijały od najwcześniejszych miesięcy i by dziecko ćwiczyło zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Przez takie zabawki maluch najlepiej pozna otaczający go świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu już mamy duże pole do popisu, może to być zabawka do pchania, zabawka do ciągnięcia, pchacz, duże klocki, proste puzzle i inne układanki, np: takie wieże z kółek można tutaj poczytać http://kup-zabawke.pl/zabawki/dla-niemowlakow-ekologicznie/ To już nie nie noworodek, dla którego możemy kupić gryzak lub grzechotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też preżywaliśmy bunt roczniaka, ktory nie chcial sie kapac :D Wtedy wybrałam się na zakupy do hurtowni http://aico.com.pl/oferta-produkty/ kupilam pare gumowych zabawek i wielorybk ana baerie! Super sprawa. Wszystkie zzabawki zachwycaj amaluch i z przyjemnoscią bierze kapiel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankow

Patrzcie tutaj - empik.com/wobbel-deska-original-bez-filcu-wobbel,p1228008531,zabawki-p

Tak trochę niestandardowo, ale przynajmniej prezent pozytywnie zaskakujący. Największe plusy? Coś nastawionego na aktywność. Coś innego niż wszystkie klasyczne zabawki. To dosyć istotne... Niech to po prostu cokolwiek wnosi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Na 1 urodziny synka moja siostra kupiła mu basenik z kulkami od Misioo i jestem bardzo zadowolona😊 Żebyście widziały jaka to jest radość, jak się w nim bawi 😊😊 Bardzo fajna sprawa, aż się sama sobie dziwie, że na to nie wpadłam. No i co najważniejsze, jest bezpieczny dla dziecka i miękki, więc nie muszę się o nic martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×