Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest sens isc do pracy na caly etat

Polecane posty

Gość gość

kiedy dostaje na corke ok 1000zł od panstwa. dorobie sobie 1000zł misiecznie. i mam 2000zł. a przy pracy na caly etat strace na corke swiadczenia i dojdzie oplata za opiekunke. wiem ze to chore ale dopoki corka nie bedzie starsza nie moge inaczej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka kiedyś dorosnie, kasy nie będzie, pracy w twoim wieku tym bardziej. A emerytura sama ma siebie nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi chodzi o okres moze 1-2 lat. przeciez nie zostawie samej corki w domu na kilka h.ma 8 lat.od wrzesnia idzie do 2 klasy. nie moglabym spokojnie pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vggv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież sa swietlice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony cię rozumiem,z drugiej..no nie wiem, ja w wieku 8 lat zostawałam na pół dnia sama. Ale wiem,że wiele też zależy od dziecka,jego temperamentu itp. Wiesz, ja bym poczekała te 2 lata i wtedy bym zaczęła myśleć, nie ma się co zarzynać w imię jakiejś chorej idei. Dopóki masz pieniądze, jest ok. I nie słuchaj,że nikt nie będzie cię chciał,bo luka w CV i inne pierdoły; jak się chce,to praca się zawsze znajdzie. Może niekoniecznie jakaś wymarzona,ambitna i za super kasę,ale jednak. Popyt w gastronomii czy w handlu jest zawsze; ja rozumiem,że nie każda chce pracować na kasie czy w barze albo restauracji,ale umówmy się, dochód z tego jest, a więc nie ma co wybrzydzać. Z biegiem czasu można zawsze postarać się o awans lub rozejrzeć się za czymś lepszym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekunka dla 8-latki?? To ile godzin dziennie pracowałabys na cały etat, w jakich godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 2 zmiany. tez i w soboty. a tak to pracuje w tym czasie kiedy corka jest w szkole. czyli w h 8-15. troche tu troche tam. wiadomo teraz wakacje. wiec idzie np do kolezanki czy na swietlice oswiedlowa. i jakos leci/.aa ja w tym czasie pracuje. tak robie aby nie placic nic dodatkowo kasy. bo polegne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim cudem dostajesz na córkę tysiąc? chyba 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadanie że co z emerytura jest bezsensu bo i tak nikt ci nie zagwarantuje że nawet jak będziesz miała opłacane najwyższe składki to cokolwiek dostaniesz.... prawda jest taka, że cały zus i system emerytalny w pl to porażka i wątpię, że dostaniemy cokolwiek... dlatego lepiej samemu odkładać, ale tak naprawdę np 200-300zł co miesiąc. ja tak wolę bo przynajmniej wiem że te pieniądze mam, że one istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A emerytura sama ma siebie nie zarobi. xxx a myslisz że my dostaniemy emeryturę? jak już brakuje? lepiej sobie samemu odkladac i olac bo naobiecują i guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mam jeszcze rodzinne i alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamero

Przez EuroKadrę najłatwiej to ogarnąć. Dostałam etat po kilku latach bez pracy. W tym momencie warunki na rynku są na tyle dobre, że tak naprawdę każdy może znaleźć zatrudnienie. Pozostaje jedynie kwestia warunków, jakie aktualnie stwarza rynek. Oby tylko wyglądało to tak dalej. Na pewno aktualnie etat znajdzie się dla każego. Rynek stwarza ku temu odpowiednie warunki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×