Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiaczek18

Czy jakaś kobietka pomailuje ??

Polecane posty

Cześć, mam ochotę na nowe znajomości, czy są jakieś fajne,ciekawe dziewczęta na rozmowę ?? bombardier1000@wp.pl Zapraszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, dziękuję. Nie interesuje mnie stary dziad o nicku "Misiaczek18", podający w profilu że jest rozwiedziony, a w temacie o plaży nudystów twierdzący że ma żonę ale chciałby pooglądać inne cycuszki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie pisz, jeśli twierdzisz że jestem stary dziad, to domniemam że uczęszczasz do gimnazjum, (tym bardziej nie pisz), nigdzie nie napisałem że jestem rozwiedziony, fakt kiedyś byłem :D a o plaży nudystów to chyba nic złego nie napisałem, jestem facetem więc to napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero przed chwilą usunąłeś z profilu informację"rozwiedziony". Czyli-krętacz i notoryczny kłamca.Kolejny powód do dyskwalifikacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Tak, usunąłem bo zapomniałem nawet że coś takiego tam umieściłem. A że już to nie jest aktualne, skasowałem. Doszukujesz się moich słabych stron? TO napisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Nie chcę się wtrącać, ale dlaczego "Misiaczek18"? :O hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profil zakładałem dość dawno temu, pewnie zaraz sprawdzicie dokładnie kiedy, były zajęte moje podstawowe "Mis80" i inne wszelakie podobne, po chyba kilkudziesięciu próbach padło .... Trochę żałuję tego nicku bo często mnie biorą za kobietę, ale już jest i mam to gdzieś :D Ot, taka mało ciekawa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamberium jest chętna na każdą paukę świeżaczku. :D:D:D Napisze i pózniej skleci opowiadanie pod kolejnym swoim nickiem. Ten jej duży przebieg :P :O Pyta czemu Misaczczek? Dlaczego Kobieta z Wachlarzem Inessa van Wilkowyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×