Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czikaxon21

Na co zwracacie uwagę podczas zakupów w sklepie internetowym?

Polecane posty

Witam wszystkich :) Na co zwracacie uwagę podczas zakupów sklepie internetowym? Znalazłam ostatnio kilka fajnych stronek ( 2 polskie i 3 zagraniczne). Chciałabym poznać Waszą opinię na co warto zwrócić uwagę zarówno przy zakupie na naszych polskich stronach jak i tych zagranicznych? ( tych obawiam się najbardziej) Może moglibyście polecić jakieś godne uwagi sklepy internetowe( z ciuchami oraz akcesoriami do domu) Z góry dziękuję! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1989
Dotychczas kupowałem tylko w polskich sklepach internetowych, rzeczy na które zwracam uwage to : 1. Cena ( porównuje ją na ceneo) 2.Jakosc produktu ( jakiej marki, z czego zrobione) 3.Opinie o sklepie ( szukam opini na googlach ew. wsrod znajomych) 4.Sposoby dostawy (czas dostawy) 5.Układ strony ( strona powinna byc czytelna na tyle aby bez problemu znalesc to czego sie szuka) mam nadzieje ze nieco pomogłem, pozdrawiam Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie powyżej jest wszystko ładnie opisane,ja sugeruję się też opiniami o danym sklepie,musi wzbudzać moje zaufanie. Np jeżeli chodzi o kosmetyki to polecam HurtowniaKarolina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazyyja23
najważniejsza jest dla mnie marka i opinie o sklepie polecam sklepy: cocolita.pl --> kosmetyki mosguito-sklep.pl --> ciuchy deezee.pl --> buty pearl24.pl --> agd / akcesoria do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazyyja23 : dziękuję znam pierwsze 3 sklepy z opini znajomych, ale o tym 4 nie słyszałam. Robiłaś tam wiele razy zakupy? Boje sie troche zamawiac z nieznanych mi sklepow, jak z dostawa? Obsługą klienta? Towar zgodny z opisem? Byłabym wdzięczna za odpowiedz, za tydzien remoncik mam i szukam jakiś fajnych dodatków do kuchni i pokoju :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazyyja23
Robiłamw pearl24.pl zakupy trzy razy, ogólnie zadowolona byłam. Bardzo pomocna i wyrozumiała obsługa, troche zamieszałam ze swoim zamówieniem a panie tam pracujace bardzo wyrozumiale podeszly do tego :) Jesli chodzi o dostawe, to zalezy jaki sposob dostawy i platnosci sie wybierze ale to raczej wszedzie tak jest :) Dodatków do kuchni mają bardzo dużo sama kupowałam kilka :) Tak więc mogę polecić. Ja już na szczęście jestm po remoncie, teraz moge sie delektowac pozostałym wolnym urlopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maila88
ja akurat nie kupuję ciuchów przez internet, raczej muszę przymierzyć bo to ciężko czasem z rozmiarówką no i niestety nie zawsze ciuch wygląda tak samo jak na zdjęciu;p ale za to nie mam oporów przed zakupem sprzętów w necie, kilka dni temu kupowałam telefon w sferisie i to na co zwracałam uwagę to przede wszystkim gwarancja, cena i szybkość wysyłki, a z tym może być problem jeśli kupujesz na zagranicznych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam szczerze,że ja również zwracam uwagę głównie na opinię o danej marce czy sklepie,potem na jakość obsługi. Akurat tutaj z czystym sumieniem mogę polecić TWsklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecillia
Oprócz tych oczywistych rzeczy typu opnie na forach itp, ja osobiście mam tak, że bardzo często przed zakupem sprawdzam profil na Facebook'u danego sklepu, czy prowadzą go na bieżąco, są zaangażowani itp. To wiele mówi o sklepie :) Dlatego też mogę polecić sklep z fajnym obuwiem - www.waszebuty.pl Kupowałam już od nich, więc masz moje słowo, że wszystko przebiega tak jak należy. No a do tego można tam znaleźć bardzo fajne opcje w mega cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze upewniam, czy istnieje możliwość zwrotów, ale to też zależy od towaru. A poza tym, to, tak jak większość, kieruję się opiniami o sklepie, jakie krążą w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazlam ostatnio sklep internetowy www.cat-walk.pl gdzie sa ubrania takich frim jak bershka zara w super cenach bo przewaznie po 20 zł! a dodatkowo sa tez ubrania niefirmowe fajne i tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam kilkanaście razy coś w sieci i na szczęście zawsze spotkałam się z dobra i fachowa obsługą...kupując zwracam uwagę najbardziej na cenę i sprawdzam tez opinie w opineo i na allegro. w ten sposób moge polecić markoweobuwie, manufaktura-miller, izapachy, czy profit24;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie zaryzykować i często kupuje na wcześniej nieznanych mi stronkach, jedyne na co zwracam uwagę to sposób dostawy oraz koszty wysyłki :) Anastazyyja23 - mam z Pearl24 kilka gadżetów, sklep fajny i co dla mnie jest największym plusem to - BARDZO SZYBKA WYSYŁKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że w tym temacie czujemy się profesjonalistami chętnie dorzucimy swoje 5 grodzy :) Na co zwracać uwagę? 1. Na Opinie - to one są dowodem na to czy klienci opuszczający sklep są zadowoleni czy nie. Polecamy portal Opineo, są tam najbardziej wiarygodne opinie bo ściągane prosto od osób, które dokonały zakupu w sklepach. 2. Na TABELE ROZMIAROWE. To bardzo ważne. Nie każdy sklep ma "standardowe" rozmiary, o ile w ogóle coś takiego jak standardowe rozmiary istnieje. Warto jest się więc mierzyć i porównywać z tabelami dostępnymi w sklepie aby oszczędzać sobie czasu na zwroty :) 3. Duży asortyment - to naszym zdaniem duży plus, że w jednym sklepie można kupić i bluzę i elegancką koszulę. To znacznie usprawnia zakupy, raz wchodzę, poświęcam 20 min i wychodzę zadowolony i ze świętym spokojem :) Co prawda jesteśmy sklepem z odzieżą męską, jeżeli jednak szukacie coś dla swoich facetów nie krępujcie się i wpadajcie do nas. W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą :) A jesteśmy tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL Polecamy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupuje w takich znanych sklepach jak sferis czy euro to głównie na cene i czy ta cena jest uwzględniona wysyłka a jak na mniej znanych to opinie o danym sklepie i jaki jest czas realizacji danego zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola568
Hmm, najważniejsza dla mnie jest cena i oryginalność. Kupuję czasem ciuchy zza granicy, właśnie z tego względu. Ważne, żeby wysyłka z USA nie szła miesiąc, dlatego korzystam od dawna z https://www.usbox.pl/ Nawet jak kupuję np. ubrania z kilku sklepów ze Stanów to i jak przychodzi jedną paczką, więc w sumie wygodniej i taniej. Nie lubię rozmieniać się na drobne, a czasem warto sprawić sobie odrobinę przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mną kieruja opinie znajomych, ale sprawdzam opinie w sieci, to, co dla mnie wazne, to jakosc towaru i cena. tak trafiłam na http://sklep.wisad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwracam uwage przede wszystkim na to, czy sklep jest sprawdzony. Moi znajomi ostatnio polecili mi http://www.homedome.pl/. Naprawde świetne mają tam akcesoria do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×