Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 5 lat między partnerami to dużo, jeżeli kobieta jest starsza?

Polecane posty

Gość gość

Co o tym myślicie? (do tego kobieta wyglada bardzo młodo). Mam na mysli tutaj sytuacje ja 28 a mój wybranek 23lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam partnera o 11 lat młodszego , wszyscy to zaakceptowali i jestesmy szczesliwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest ok jeśli jest ślub przed ołtarzem i w białej sukni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale mnie pocieszylas :) Niech wam sie wiedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno jest taka zasda: The "half-your-age-plus-seven" rule. Możesz ją znaleźć w artykule na wikipedii: https://en.wikipedia.org/wiki/Age_disparity_in_sexual_relationships Ogólnie chodzi o to że dolny limit wieku twojego partnera, to połowa twojego wieku plus liczba 7, czyli dla twojego przypadku 28/2 + 7= 14+7=21. Czyli minimalny wiek dla twojego partnera to 21, a Twój ma 23, więc wygląda na to że spełnia ten wymóg. Choć z drugiej strony istnieją głosy, że ta zasada jest bardziej trafna do mężczyzn niż do kobiet, bo to oni raczej mają młodsze partnerki, no ale zawsze możesz się bronić że zasada to zasada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jako zwolenniczka naukowych argumentów chylę czoła przed Twoim wpisem. Nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje. Dobrze wiedzieć! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zawsze miałem coś w sobie z geeka :P, aczkolwiek to zasada zwyczajowa a nie naukowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma znaczenia w miłości ja jako 23 latek pokochalem 11 lat starsza. Nie jesteśmy ze sobą ale nie ze względu na wiek po prostu nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ty masz 28 a on 23 to jest tak, jak by w odwrotnej sytuacji on miał 33 a ona 19 jeśli ty masz 35 a on 25 to jest tak, jak by w odwrotnej sytuacji on miał 40 a ona 21 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×