Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy często zaczepia was ktoś na ulicy ? proponuje seks, chce pieniędzy itp ?

Polecane posty

Gość gość

Bo mi się to niestety zdarzyło na plaży, czekałam na ławce na koleżanke która przy okazji załatwiała sprawy w rodzinnym mieście w urzedzie...siedziałam tam z telefonem ze 2-3 godziny opalałam sie, widzialam jak pewien facet zerkał na mnie, byl z kolezanką/zoną nie wiem i jakis innym facetem, oni potem poszli, on mnie minąl, potem drugi raz i zagadał...typowy tandetny podryw ''po polsku'', gdy go olałam to zapytał wprost czy chce ''300'' , wyjąl kase z portfela, masakra po prostu. Innym razem w innym mieście zaczepiły mnie jakies 2 laski, 20pare lat, wymalowane jak na dyskoteke, byl srodek dnia, spojrzałam się na jedną a ona do mnie CO SIE PATRZYSZ ? Z***BAC CI W RYJ ? ja nic nie mowilam tylko odeszłam nie zwracając na to uwagi, jedną za mną pobiegla i szarpnęla za torebke i mowi STOJ JAK DO CIEBIE MOWIE, KTO TY JESTES KURWA KSIEZNICZKA JAKAS ??? :O ja odpowiedzialam tylko daj mi spokoj nie znam cie, zaczęly sie smiac i poszly :O Ostatnia sytuacja, dawno juz wracając z imprezy od znajomej na pętli autobusowej, uciekl mi autobus, kolejny za 25 minut, zaczepialo mnie 2 kolesi, jeden kolo 30 lat, drugi z 10 lat mlodszy, obaj pijani/naćpani, nie wiem, jeden mnie dotknąl, balam sie ze mnie zaciągną w krzaki i zgwałcą :( bylo juz ciemno, na pętli pusto, nikt by przeciez nie widzial i nie pomogl, na szczescie podjechal inny autobus zjazd do zajezdni i wsiadlam w niego. Nie licze juz alkoholikow i ćpunów proszących o 50groszy, 1-2 zł na piwo, wodke, bilet itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedziałam tam z telefonem ze 2-3 godziny x Oceniają Cię jako głupią laske, której świat to smartfon, internet, fb, smsy. Takie są nie tylko głupie ale i łatwe. Dlatego Cię zaczepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w pewnie pomyślał że jesteś głupia albo że celowo tam siedzisz i czekasz na klienta, zdziwiłabyś się ile prostytutek i cichodajek jest w Polsce, stereotyp jest taki że d***** chodzi w 10cm obcasach i jest wulgarna jak tirówka, a to zwykle dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje tej akcji z blacharami :O no zdarza sie ze ktos zaczepi..przewaznie wlasnie chodzi o zebranie jakies a mnie jakas babcia poprosila bym ja wziela pod ramie bo ja nogi bola i jej ciezko isc i jechalam z nia do przychodni mialam tez akcje z facetami ktorzy udawali,ze chca mnie zastrzelic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zaczepiaja tylko pijane nastolatki proponuja seks za pieniadze albo prezenty. Dzisiejsze dziewczyny na prawde sie nie szanuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×