Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Łóżko w podeście. Co sądzicie mamuśki? ;)

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Będziemy urządzać nowe mieszkanie. Mamy 4 pokoje, ale jeden jest przechodni. Salon jest bardzo duży jeszcze nie wiem ile ma metrów, ale około 25-30. Pokój przechodni będzie nam służył jako garderobo-jadalnia. Tzn. duża szafa zabudowana stół i krzesła to wszystko. Dwa pokoiki są małe. Póki co mamy jedno dziecko, ale planujemy drugie (blokowało nas małe mieszkanie). Jeden pokoik jest w sam raz dla jednego dziecka więc obecną sypialnię oddamy kiedyś drugiemu maluchowi. No i przyszło mi do głowy zrobienie w salonie takiego podestu na pół metra wysokości i schowanie w nim w formie wysuwanej szuflady łóżka sypialnianego. Czy ktoś ma coś takiego? Czy to zdaje egzamin? Bo nie ukrywam bardzo mi się podoba to rozwiązanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna nie ma czegoś takiego? Nie widziała? Nie słyszała? No odpiszcieee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się to dobrze zrobi to może całkiem fajnie wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na czym będzie leżał materac, bo jeśli bezpośrednio na szufladzie i nie będzie pod nim cyrkulacji powietrza, bo będzie pleśniał od spodu. A nawet jeszcze bardziej jak nie będziecie wysuniętego łóżka wietrzyć co najmniej pół dnia tylko zasuwać pod podest od razu po wstaniu. Chodzi o to, że każdy się w nocy poci i ta wilgoć musi gdzieś uchodzić. Jak jest w zamkniętym kontenerze, to szybko gnije. Miałam kiedyś na wynajmie materac na podłodze i po pół roku były na nim plamy od potu, a od spodu kropki pleśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie lozko scielimy po powrocie z pracy. Rano nie mam na to czasu więc problemu nie będzie z wietrzeniem. Podest miałby mieć pół metra wysokości więc na pewno nie będzie tam problemu z oddychaniem materaca, który będzie conajmniej 10 cm nad ziemią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymarzyłaś sobie wiszące kule w kolorze różowym jako idealną dekorację? Mogę Ci polecić coś w naprawdę niskiej cenie. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Polecam gorąco! Okazyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakiegoś linka pogladowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, że to rewelacyjny pomysł. Tylko zwróccie uwagę na to, aby materac oddychał i był porządny. Dużo infomacji znajdziecie na: www.materace.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
SUPER POMYSŁ! chyba sama też nad tym pomyślę. Ale pamiętaj, aby materac był porządnej jakości i aby nie spleśniał. Ja zawsze korzystam ze wskazówek z tego bloga: www.materaceblog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×