Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam wrazenie ze faceci inaczej pojmują małżeństwo..

Polecane posty

Gość gość
Właśnie wy za dużo o tym seksie A co jak kobieta zajdze w ciaze urodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetki mysla ze mezczyzni beda ich niewolnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikogo nie zniewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetki leca na drani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety potrzebuja emocji, one nie mysla tylko kieruja sie uczuciami. Dla kobiet wazniejszy jest przekaz uczuciowy niz tresc rozmowy. Kobiety wolą badboyów ponieważ oni latwiej okazują zainteresowanie kobietom i ukazują się w najlepszym świecie, i króliczek w sidłach. Ogólnie można by porównać podrywanie kobiet do polowania, musi być odpowiednia przynęta do odpowiedniej zwierzyny, odpowiednia pułapka, troche poczekac az cos sie zlapie a potem zdecydowac co z nią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiota, kto ci nagadal tych glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów normalnych też już nie ma, zwłaszcza w okolicach 30-stki. Ja jestem rok po rozwodzie (zdrada ze strony męża) i zaczynam się rozglądać, ale jestem przerażona... Trudno spotkać kogoś normalnego, albo żonaci, szukający kochanki-tacy mnie wkurzają najbardziej z wiadomych względów, albo wolni, ale nie szukający związku, tylko przygodnego seksu. Z kolei Ci, którzy szukają związku, albo mi się nie podobają, albo charakter do du/py, czy zero predyspozycji na założenie rodziny. Ja nie szukam modela, ale bez przesady, jak facet ma żółte, zaniedbane zęby (albo wręcz widoczne braki w uzębieniu), 50 kg nadwagi, brudne paznokcie albo śmierdzi potem, to odpada na starcie. Jeżeli chodzi o zachowanie, to odpadają przeklinający co drugie słowo, obrażający innych, nietolerancyjni, chamscy. Oczywiście odpadają nałogowcy-alkoholicy (także Ci - "ja tylko jedno piwko po pracy"-akurat...), palacze-nie palę i nie wyobrażam sobie smrodu papierosowego w domu, i inni nałogowcy tym bardziej. Kolejna sprawa, to oczekiwania faceta a moje. Jeżeli facet szuka kobiety jako niańki do dzieci, kucharki i sprzątaczki, to nie piszę się na to. Jestem za partnerstwem-oboje pracują i oboje mają obowiązki w domu. Jeżeli facet jest bardzo wierzący, wręcz fanatyk, również odpada, ja jestem agnostyczką. I w końcu predyspozycje- jeżeli facet w wieku 30-stu lat mieszka z rodzicami w mieszkaniu 50-60 m2, zarabia najniższą krajową, to jakim cudem chce tę rodzinę założyć i utrzymać choćby w połowie? Facet w tym wieku powinien mieć lepszą pracę i jeżeli nie gotówkę, to jakąś zdolność kredytową, aby kupić własne M... Już nie mówię o bezrobotnych, na zasiłkach itd. Także sami widzicie, że normalnych facetów też już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo. Kobieta która nie umiała zadowolić meza ze aż biedulek musiał kochanki szukać też nie brzmi zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deliberator xyz
Koleżanka dorabia jako "szukająca sponsora" lub "cichodajka". Wie o tym dosłownie... ja i ktoś jeszcze. Mówi, że WIĘKSZOŚĆ jej klientów to żonaci faceci. Ale taka "cichodajka" to dobra fucha, mówiła, że w rok odłożyła prawie 60 000 zł. Mówi, że jeszcze ze 3 lata tak popracuje i idzie na emeryturę :) (w wieku 23 lat) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw popatrzcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeciez wg najnowszych badan to kobiety zdradzaja w 23% malzenstw zas męzczyźni tylko w 12% malzenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak brak seksu, brak wsparcia ze stronu żony dla męza to pociąga za sobą zdradę. Niestety zdrada jest gorsza niż posucha. Wyrzuty sumienia. Zdrada niesie ze sobą ryzyko choroby Nie chodzi tu o HIV bo to straszna sprawa nie chodzi o kiłe czy żeżączkę bo to można leczyć ale chodzi o HPV. niestety ale po takim skoku ryzyko zachorowania jest ogromne prawie pewne. Tego nie da sie leczyć. Jek później wrócić do żony ? Pewnie można zamknąć oczy ale to wyjdzie po czasie w postaci kłycin w postaci raka gardła macicy. Niestety ale zycie się kończy za życia. W polsce nie ma świadomości nie ma leczenia nie ma diagnoz. Chcesz zdradzić ok zrób testy tej którą chcesz się bzykać. 300 zł za badanie na hpv, 80 zł za HIV, 120 ZŁ za wymaz, wizyty u lekarzy po 120 do 200 za wizytę, No własnie a chorób jest cała lista. Kochanka ci prawdę powie. Wszystko to zniszczy najmocniejszego faceta. Zanim to zrobisz idź pod drzwi wenerologa i się porzyglądaj kto tam wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja byłem na takich badaniach także na hicie i.zaskoczyło mnie to jak bardzo normalni ludzie tam byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalni ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kilku przypadkowych a reszta to prostytutki i ich klienci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kobiet nie wyglądała na prostytutki, raczej na kury domowe. Ale przekrój był całościowy zarówno jeśli chodzi o wiek, płeć, i atrakcyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja kiedyś komuś towarzyszyłam na tych badaniach i widziałam osoby co czekały na badania krwi i na odbiór wyników. Wyglądali jak skazany czekające na wyrok, wszechobecny strach ych ludzi, zagubienie i niepewność albo łzy szczęścia jak wyszedł wynik ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak kilku przypadkowych a reszta to prostytutki i ich klienci. dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja kiedyś komuś towarzyszyłam na tych badaniach haha ciekawe komu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11_52 to tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat wynik ujemny jest ok. Coś Ci się pomyliło. Co do strachu to się zgadzam. Posłuchaj piosenki "plus minus" kaliber 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok łzy szczęścia.... niedoczytalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak kilku przypadkowych a reszta to prostytutki i ich klienci X Choroby weneryczne to dzis choroba jak grypa ma ja prawie kazdy i jest to dzi dziwne jak ktos nigdy nie mial wenery jak to ze ktos ma 25 lat i nadal jst prawiczkiem albo 16 lat i jest dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś idiota, kto ci nagadal tych głupot On mówi o laskach a nie kurach domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiekszosci to byly mlode kobiety 20-26 lat mężczyzn trzech w wieku 23_25, 30-38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby kobiety sie nie puszczaly nie bylo by chorobwenerycznych opozniajcie wpsolzycie az do slubu i trzymajcie sie monogamii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze tzw rewolucja seksualna przynosi wiecej zła niz tzw przyjemnosci choroby weneryczne, przedwczesna smierc, wegetowanie, niechciane ciaze, rozbite malzenstwa, poronografia rozstrajaca uklad nagrody w mozgu i przygodny seks uniemozliwiajcy zalozenie malzenstwa na zastadach wiernosci i zaufaniaz Ja wole myśleć samodzielnie bo Ci którzy wymyślili tę rozpustę nie są dla mnie autorytetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda nest taka ze świąt schodzi na psy odkąd kobiety mają prawo głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie weźmie to suka nie da. Wina facetow i tylko ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×