Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał121212

Nie ma dziewictwa dla meza? To nie ma meza, ani slubu!

Polecane posty

Gość gość
14:01 Ojej, to pochwę można depilować? Może masz na myśli waginę? Bo pochwa to jest w środku ciała, chyba że sobie pochwę depilujesz wprowadzając do środka krem czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem prawiczkiem i wiem lepiej od ciebie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:05 Właśnie widzę. Uważasz, że pochwę się depiluje. Wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Właśnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
golenie pochwy powinno być zakazane gdyż można uszkodzić błonę dziewiczą, a kobieta bez błony przed ślubem to brak męża i brak ślubu jak 2+2 zapamiętajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prawie szariatu jest tak jak w prawie Mojżeszowym nakaz obcięcia dłoni złodziejowi. Temat z filmu trochę niezwiązany z niewiernością, ale pokazuje prawidłową postawę cywilizowanego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy pier/doleni debile, pochwy się nie da golić ani depilować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:23 przestan debilu Michalku pisac z goscia bo zdradza Cie ten Twoj debilny sposob pisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michałek, idz lepiej pomóż matce ogarnąć sprzątanie a nie siedzisz przed kompem po próżnicy. Z kobietą nie przespisz sie, bo sie kobiet boisz i skoncz wypisywac te durnoty i oczywiscie zmien awatar z tą psiochą, bo powiem Tw.matce i zrobisz sie purpurowy ze wstydu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiążę prawidłowa postawa to ucinanie fiutów każdemu s**********i, który nienawidzi kobiet i tatuowanie mu na czole, czym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tępaku, może analogicznie wsadź se do fiuta żyletkę i się ogol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Michałek, idz lepiej pomóż matce ogarnąć sprzątanie a nie siedzisz przed kompem po próżnicy. Z kobietą nie przespisz sie, bo sie kobiet boisz i skoncz wypisywac te durnoty i oczywiscie zmien awatar z tą psiochą, bo powiem Tw.matce i zrobisz sie purpurowy ze wstydu" x To powinna być puenta tego tematu. Napalił się na dziewice, a może co najwyżej polizać zarośniętego anusa Mojżeszowi. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Jesteś tak prymitywny, że aż orangutany w zoo się z ciebie śmieją. naprawdę widać, żeś ateista, bo tacy ludzie to za mądrzy nie są. Fakt, zdarzają się wyjątki, ale ty do nich nie należysz. Nie jestem Michał121212 już gdzieś to pisałem, więc zapamiętaj biedny ateisto. MICHAŁ121212 I MAŁYKSIĄŻE, TO DWIE RÓŻNE OSOBY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolasmutna
A po co wam cip..ka? Przeciez i tak jest beznadziejna. Nie daje rozkoszy. Przeciez faceci wolicie seks oralny? Jaka macie roznice gdzie wsadzicie?? Tu macie jezyk. Nie nawidze swojej cipki, ciala i zycia. Szkoda ze to nie cipka daje najlepsza rozkosz. Przykre to. Kobiety nasze ciala im sa nie potrzebne. Zycie mnie zawiodlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to, że takie radykalne czubki psują potem opinie całej reszcie normalnych, racjonalnych prawicowców... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Napalił się na dziewice, a może co najwyżej polizać zarośniętego anusa Mojżeszowi. Przykre" x :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kamienowanie niewiernych żon nie jest oznaką braku szacunku do kobiet. Kobiety nigdy nie ośmieliłbym się skrzywdzić. Puszczalskie i zdradzające w moich oczach nie są prawdziwymi kobietami, tylko jakimś marnym substytutem kobiety, tanim Chińskim zamiennikiem dla flej, które biorą co im w łapy wpadnie, bo się cieszą, że jakaś kobieta [nawet jeśli to puszczalska] do nich zagadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czubki to mało powiedziane. jak mu żonka skoczy na bok, bo na 100% będzie niezaspokojona, to ją zabije. śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolasmutna dziś Jesteś puszczalską fleją i nieudacznikiem. Jak przyjdą Arabowie to ci ten pusty łeb zetną, ale najpierw brutalnie zgwałcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie byłem ateistą, jestem zbyt mądry by wierzyć w brodaczy z wymyślonych książek i nie tak głupi by wykluczać siłę wyższą. A ty się bzykaj z Mojżeszem jak to twój idol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:31 do chuuuu/ja! twoja definicja puszczalskiej może się zesrać. ja pier/dolę. seks bez ślubu jest be. a ludzie i tak mają to w anusie i się bzykają wesoło, podczas gdy ty jęczysz na forum dla prawików. idź się popłacz, cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Nie mówię o braku szacunku, tylko o jawnej mizoginii i nie udawaj, że chodzi tylko o te, które dziewicami nie są, bo jeszcze nie było takiego, co nienawidził tylko część jakiejś grupy społecznej, więc się nie wykręcaj, prawdopodobne też, że nie uświadamiasz sobie swojej pogardy i nienawiści do ogółu kobiet, ale na takich s**********w jest wyżej opisany sposób i zdania nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Żeby ciebie ktoś s*******ny zgwałcił i to potłuczoną butelką! I ten fiut twierdzi, że szanuje kobiety :D Takim powinno się obcinać fiuty i wsadzać im do ryjów i to publicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak zrobię to, ponieważ najpierw obowiązuje mnie Pięcioksiąg Mojżesza a potem prawo świeckie. Mam nadzieję, że nie będę musiał tego robić, bo moja żona okaże się wierną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luuuuudzie. dla tych chorych zboczeńców, kobieta mogła przeznaczyć całe życie na pomoc biednym, znękanym i tak dalej, mogła być świętą uśmiechniętą, piękną istotą o humanitarnej naturze, ale jeśli by się bezczelnie odważyła uprawiać seks z chłopakiem, z którym jest w związku od 2 lat czy coś, to jest puszczalską, obrzydliwą suką do ukamienowania. kur/wa! takie jest myślenie tych kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo świeckie zaś wsadziłoby cię do pierdla. ktoś zaś z rodziny owej wydumanej żonki mógłby się na tobie zemścić. no i co z tym zrobisz, robaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbieram pieniądze na specjalistyczny szpital psychiatryczny i więzienie o zaostrzonym rygorze, dla niebezpiecznych morderców psychopatów i popaprańców pokroju Księciunia, który niedługo wyjdzie na ulicę i zacznie zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luuuuudzie. dla tych chorych zboczeńców, kobieta mogła przeznaczyć całe życie na pomoc biednym, znękanym i tak dalej, mogła być świętą uśmiechniętą, piękną istotą o humanitarnej naturze, ale jeśli by się bezczelnie odważyła uprawiać seks z chłopakiem, z którym jest w związku od 2 lat czy coś, to jest puszczalską, obrzydliwą suką do ukamienowania. kur/wa! takie jest myślenie tych kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×