Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał121212

Nie ma dziewictwa dla meza? To nie ma meza, ani slubu!

Polecane posty

gość dziś nie popieram zabójstw ani gwałtów. Te kary o których pisałem nie są morderstwami tylko właśnie karami. Nie myl proszę pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę w ludzi i w ich rozum bez względu na wiarę. Ty nie jesteś człowiekiem jesteś głupim bydłem i tam gdzie bydło powinieneś żyć. Nie w Polsce, dlatego jesteś zdrajcą ojczyzny i jako Słowianin wydaje na ciebie nieoficjalny wyrok utylizacji małego książę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sprytnie wyciera sobie zdradziecką mordę przepisami z religijnego bełkotu. Ty zdrajco, rzygam na takich jak ty, lepiej nie ujawniaj się z poglądami poza kafe i pewnie tego nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Potwierdzasz tylko to, co piszę, jesteś tak zafiksowany, że każdy psychiatra powie, że byłeś niepoczytalny, biedactwo, gdybyś tak zaczął strzelać do ludzi i wsadziliby cię w kaftan bez mrugnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To nie jest fanatyzm, bo ja nie dorabiam nowych prawd religijnych, tylko wiernie trzymam się określonych zasad. Pragnę przypomnieć, że dzięki stosowaniu prawa Mojżeszowego starożytny Izrael za czasów króla Salomona był najpotężniejszym państwem w ówczesnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Wszyscy w moim otoczeniu znają moje poglądy, których nie boję się głosić. A tobie Słowianinie życzę powrotu do normalności tylko tak odzyskasz spokój ducha. Uwierz w prawdziwego starotestamentowego Boga a twoje cierpienie zniknie. Po co masz się wyniszczać psychicznie. Naprawdę zrób to zanim nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Pragnę przypomnieć, że kiedyś ludzie mieszkali w jaskiniach, a teraz raczej nie. Ty żyjesz w alternatywnej rzeczywiści, wydało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pragnę przypomnieć że do dzisiaj w większości krajów świata stosuje się Rzymskie przepisy prawne bo to Rzym był najpotężniejszy na świecie, zaraz po imperium Aleksandra Wielkiego który był biseksualny i niewierzący. Historia dowodzi że to ludzie niewierzący byli więksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ma nic wspólnego z religią! tutaj chodzi o szacunek do ciała i przyszłego męża. Kobieta która nie uprawia seksu aż do ślubu szanuje się i nie ma chorób wenerycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Gdybyś mnie zamordował to zasługiwał byś na śmierć. Oko za oko- ząb za ząb. Nie miałbyś podstaw biorąc pod uwagę pięcioksiąg Mojżesza, bo nie popełniłem czynu, który karany jest śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Dzieciarnia ma wakacje, a jakże... Synek, idąc twoim tokiem myślenia nienawistny Bóg karze za nienawiść, zatem uważaj na siebie, bo jeszcze za karę skończysz np. z Hortonem, wtedy gówniarzu zobaczysz, jak miłe jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Obrzydliwy erotoman, który myśli, że po ślubie można wykorzystywać seksualnie żonę! Hedonizm to nie miłość zboczeńcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty uprawiaj seks po ślubie zdziro seksząc się z każdym w którym jest w związku FUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Te imperia się rozpadły, bo nie przestrzegano w nich boskich praw. Tak samo jest z Europom, która skończy jak zgnuśniały, zniewieściały, biurokratyczny Rzym. HISTORIA ZATACZA KOŁO I ZNÓW WRACAMY DO BOGA. Zresztą on sam powiedział w prawie Mojżeszowym, że tak się skończy lekceważenie jego praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oko za oko- ząb za ząb." x To jest zasada z kodeksu Hamurrabiego i cały świat ją stosuje bez względu na wyznanie czy ateizm, a żydzi ją tylko skopiowali ty wielki niedouczony historyku. Nawet w Izraelu nikt na poważnie nie traktuje już pięcioksięgu Mojżeszowego, to tylko historia tubylczych narodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnijcie dupska zboczeńce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha a ja jestem satanistka i mogę was według moich przykazan i wierzeń normalnie zabić. Podaj namiary i przyjadę z grupka chętnie sie z wami (wami) pobawimy islamisci zacofani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jestem tobą erotomanie, żeby uprawiać seks jak zwierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Europa ma się dobrze. 5 państw europejskich jest w czołówce najbogatszych na świecie. To kraje religijne arabów upadną gdy skończy im się ropa, zdechną z głodu na pustyniach, a Europa nie będzie już ich przyjmować bo już wyczuli jakie to zdradzieckie odchody psie. Ludzie mądrzeją - coraz więcej państw laicyzuje się jak Czechy, Holandia, Finlandia i odchodzi od kościołów, ja czytam wiem co się dzieje. Ludzie nie będą już wierzyć w wymyślone przez brodaczy książki. To kwestia 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś A co mnie obchodzi Izrael. żydzi to nie dwanaście pokoleń Izraela. Ten wspaniały naród został rozproszony po całym świecie. Ja, choć może nie genetycznie jestem Izraelitą, bo stosuje prawo nadane m temu narodowi przez Boga. A żydzi stworzyli sobie Talmud, aby uciec od prawa, bo to są szubrawcy, ale i oni dostaną za swoje. Islamiści zrobią porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cię obchodzić powinien Izrael że 50% Izraelczyków nie jest praktykująca nawet, Izrael przypomina Polskę tyle że po żydowsku. Mają najsilniejszą armię na świecie. Europa ma się dobrze. 5 państw europejskich jest w czołówce najbogatszych na świecie. To kraje religijne arabów upadną gdy skończy im się ropa, zdechną z głodu na pustyniach, a Europa nie będzie już ich przyjmować bo już wyczuli jakie to zdradzieckie odchody psie. Ludzie mądrzeją - coraz więcej państw laicyzuje się jak Czechy, Holandia, Finlandia i odchodzi od kościołów, ja czytam wiem co się dzieje. Ludzie nie będą już wierzyć w wymyślone przez brodaczy książki. To kwestia 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam to wyznanie opierające się na nienawiści, agresji, militarnej ekspansji oraz nieposzanowaniu ludzkiej godności. Obrona tej religii jest daremna. Oczywiście znajdą się tacy, co z własnej piersi utworzą tarczę i zasłonią niesprawiedliwie zaatakowanych muzułmanów, jednakże będzie to działanie ze wszech miar idiotyczne. Bo przy nadarzającej się sytuacji odetną takim głowy albo ukamienują. Jest jeszcze wiele możliwości lecz wymienię jedną z nich: spalenie żywcem – zazwyczaj stosowane przy dużej ilości niewiernych, o dziwo to chrześcijanie (uwierzycie?!). Jak to wygląda? A różnie. Od podpalania kościołów, gdy te wypełnione są wiernymi – o przepraszam, mój błąd – to znaczy niewiernymi. Również spędza się niewiernych (czytaj: CHRZEŚCIJAN, KATOLIKÓW) na jakiś plac i tam się ich skazuje na śmierć w płomieniach. Czy to jest religia pokoju? Nie! Nie! Nie! To religia MORDU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś bzdury pleciesz. Bogactwo europy to wielka bańka ekonomiczna złożona ze spekulacji i długów tych niby bogatych krajów. Nasza cywilizacja z powodu laicyzacji upadnie z hukiem. Państwa Europejskie jak i USA są w posiadaniu żydowskich bankierów, wiec to się dobrze [jak pisałem] nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Islamiści zesrają się na tym swoim obsranym państewku co najwyżej, a w ciągu 10 lat zdechną w czołgach bo nie będą mieli gdzie mieszkać skoro swoje państwo burzą. Od wielu, wielu, wielu lat nie mogą nawet zbliżyć się do granicy Izraela. Izrael ma najsilniejszą armię na świecie, a oni kilkanaście czołgów i grupę nieogolonych palantów z inteligencją małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę błędne wprowadzenie, jakoby islamski raj to tylko czarnookie dziewice. Jego generalna definicja jest taka, że każda, absolutnie zachcianka zostanie spełniona, więc będą mogli mieć nawet 235234523452 hurysów jeżeli im się zachce. Są też bardziej szczegółowe opisy, które wskazują na to że w raju: - nie będzie żadnego cierpienia ani negatywnych emocji - przyjemność będzie wielokrotnie większa - nie będzie chorób ani śmierci (zonk :D) - relacje pomiędzy mieszkańcami będą perfekcyjne ("Oni tam nie usłyszą pustej gadaniny ani też nie odczują podniety do grzechu, lecz tylko słowa: "Pokój! Pokój!" [Q 56:25-26]) - największą przyjemnością nie będę uciechy cielesne, lecz możliwość oglądania Boga i słuchanie recytacji Koranu z jego ust Tutaj na przykład szejk wyjaśnia o co chodzi z tymi dziewicami i czym jest islamski raj: http://www.youtube.com/watch?v=V-Jgi4MGu3I Polecam poczytać więcej na ten temat, bo przedstawiany jest tylko wąski zakres pojmowania przez muzułmanów raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Hej biedny męczenniku NIE JESTEM ŻYDEM żydzi to Judaizm=talmud A ja jestem Mozaistą=tylko Tora, więc żydzi i ich państwo dane z litości po II wojnie światowej mnie nie obchodzi. ONI NIE SĄ DWUNASTOMA POKOLENIAMI IZRAELA. Nawet nazwę wspaniałego narodu sobie przywłaszczyli oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×