Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam żadnych znajomych, nigdy nie miałam, nikt mnie lubi. Kto też tak ma ?

Polecane posty

Gość gość

Po prostu nigdy nikt mnie nie lubił, nie wiem czemu, chyba jestem nudna, zamknieta w sobie, strasznie niesmiala, ludzie uwazają mnie za mruka. Charakteru nie zmienie, jestem introwertyczką w 10000 % juz powoli sie pogodzilam z tym ze jestem sama jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Ja nigdy nie miałem zbyt wielu przyjaciół. 1 góra 2 kolegów w szkole/uczelni. Pewnego dnia zerwałem kontakt ze wszystkimi bo poniosłem tak druzgocącą porażkę życiową, że mi było po prostu wstyd im się na oczy pokazać. Nawet jak ktoś jest zamkniętym w sobie introwertykiem powinno się mieć przynajmniej 1 osobę z którą można porozmawiać, podzielić się swoimi żalami itp. Dzięki temu zachowana jest higiena psychiczna i człowiek jakoś funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lubisz samą siebie? To wyjdź na zewnątrz pokaż światu, że się lubisz. Zawiadom swoją twarz, gdy się usmiechasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś byłam silnym ekstrawertykiem a życie, ludzie zmienili mnie. Dziś jestem bardzo zamknięta w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cie wrecz nienawidze ,a co do piero mowic ze cie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim ludzią faktycznie trudno tak samemu przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19-46 ty to masz problem z sobą samym, że do obych ludzi tak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:39 Ja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie mam moj jedyny kontakt z ludzmi to kafeteria i czateria :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee .. znam ten ból .. ale poszedłem na siłownię, trochę poprawiłem atrakcyjność i czuję się lepiej we własnym ciele mimo że wciąż mam mało znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie tak zwani dusze towarzystwa i sa ludzie spokojnego usposobienia którzy nie potrafią byc zabawni w towarzystwie bo tak juz mają i tyle. Wiadomo że tym drugim jest trudniej ale z drugiej strony czasem ludzie sa tak wredni ze może lepiej za wiele nie mieć z nikim do czynienia. Jedyne co ich interesuje to obgadywanie innych. Jacy to inni frajerzy a oni super. To juz chyba lepiej cos fajnego wartosciowego poczytac, czy obejrzec, czy na spacer sie wybrac niz w takie zbędne puste rozmowy wchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×