Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zastanawiam sie na zwiazkiem typu cuckold... tzn licza sie przede wszystkim

Polecane posty

Gość gość

przyjemnosci mojej kobiety, jej zachcianki, rozkosz seksualna w tym celu umozliwiam jej seks z innymi mezczyznami, hojnie zbudowanymi wtedy ona przezywa prawdziwa rozkosz i poniza mnie swiadomie lub nie, wysmiewa sie z tego, ze nie jestem w stanie jej zaspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniżanie w cuckoldzie jest mega podniecające ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy by nie ponizyła swego misia. A tylko raz zapewnił mi seks z czterema na raz. Do dziś pamiętam ten mocny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi się marzy, że całowałbym jej stopy w trakcie jej szaleństw z kochankiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praviczek1991
Oh tak, lizać gołe stopy dziewczyny, gdy bzyka się z innymi :D Dla mnie układ idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skosztowanie nasienia wyciekającego z pochwy żony bzykanej przez przyjaciela rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w Twoich klimatach jest cuckold to sprawdz oferte sklepu www.sexish.pl kilka pozycji powinno Cie zainteresowac z ich asortymentu. Ja ostatnio kupiłem tam zestaw do klonowania penisa. Obdarowana kobieta była zdziwiona tym jak realistyczny jest ten dildos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerabiamy wymianę partnerów i jest pięknie. Pierwszy raz nim doszło do stosunku troszkę trwało gdyż ja z kochankiem się dość długo piesciliśmy i tak samo mąż z jego żoną. Tylko gdy zaczęliśmy się kochać z kochankiem przytuleni oboje patrzyli jak odbywa stosunek. To samo my z kochankiem oglądaliśmy ich stosunek. Nigdy bym nie korzystała z klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to piękne jest przecież !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zboki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo kochającego mnie chłopaka i pozwolił na seks z dwoma kolegami i to w dni płodne bez gumy. Zaszłam w ciążę nie wiem z kim może to chłopaka dziecko. Dalej mnie kocha i nie ma zamiaru robić nic by sprawdzić czy to jego. Nachodzą mnie myśli że wie o swojej niepłodności i dlatego zorganizował dla mnie seks grupowy bez gumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale poje.by zgłaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało się że zobaczyłem jak moja była wrzuca zdjęcia ze swoim nowym na instagrama... a że skrajnie uległy ze mnie rogacz to fantazjuję jak dobrze ją teraz pieprzy. Co najlepsze on wrzucił fotkę ich stóp jak lezą obok siebie... chciałbym tam teraz klęczeć i pieścić stopy obojgu! Nie dziwię, się że jest teraz z nim... jest po stokroć lepszy niż ja, na pewno daje jej orgazmy... Mi żałosnemu rogaczowi zostaje tylko marzyć o jej stopach... i o dziękowaniu mu za zaspokajanie jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzeni zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś jeszcze jakieś podobne doświadczenia? Albo jest może ktoś kto zechciałby mnie poniżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×