Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tramalukta666

Błędy producentòw konsol!

Polecane posty

Już DreamCast i PlayStation powinny mieć gry z Trybem online oraz karty sieciowe wbudowane i HDD. Internet to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie, isc w kierunku gier internetowych to nie jest dobry krok, wezmy pod uwage to, ze internet maja tylko ci, co pracuja, bo dzieki pracy maja miesieczne dochody z czego czesc idzie na internet. Ktos taki jak ja nie chce grac w gry przez internet, bo to nie jest nic dobrego. Gry internetowe daza do tego by ludzie graki w ich gre, nic wiecej, nie ma zadnej riznoridnosci gatunkow, w kazdej grze dzisiaj chodzi o zabijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co chodzi się wypowiem. Wkurza mnie to że by móc pograć na ps4 online muszę płacić dodatkowo 200 zeta rocznie. Kupuję oryginalne gry, kupuje konsole i jeszcze muszę im dodatkowo bulic za bycie w psplus no tak mnie to w*****a że nie zapłace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kasa z pracy na gry, lecz czasu nie ma i zmęczenie no i z wiekiem refleks spada! Za młodu czas na gry jest i bardziej to wciąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na chvi wam granie online. Ja ostatnio pykam w obliviona na ps3, stara gra na starej konsoli i jest taka faza ze brak slow xD. Mam dosyc ludzi z gier online, amerykanskie community to sa takie tepe kvrwy, to samo co na tym forum, ale inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typie kasa to jest nic. Na tej anecie jest wiecej jak setka ludzi co maja miliardy dolariw rozumiesz, to daje mi do zrozumienia ze pieniadz jest nic niewarty skoro jeden czlowiek moze miec 500 000 000 00 dolarow, przelicz sobie to na zlotowki a potem pomysl jaki sens ma 8 godzin czyscic kibke w fabrykach za 500 dolarow. Ale tu na fora h sa kozaki co maja zony i prace za nawet niech bedzie kilka tysiecy dol co miesiac. A w polskiej relewizji gadaja jakie to wazne jest miec na chleb. Buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×