Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobra ruszamy temat. PIS JEST SUPER

Polecane posty

Gość gość

Ruszamy temat:-D Lubie PIS. Choc nanich niegłosowałem to teraz jestem ich zwolenikiem. Awy:-D:-D

Gość gość
Jestem przeciwna tej partii

Gość gość
nie przepadam za pisem, ale najważniejsze jest to, że nie chcą tej ciapatej swołoczy gdyby pelo wygrało mielibyśmy zalew ciapatych w kraju i zamiast 500+ na dziecko byłoby 2000+ na imigranta 🖐️

Gość gość
Tiaaaaa gdyby czarne chcialy wejsc do polski to by weszli na sile a nie czekali na zgode pisu Polska nie ma kasy na zasilki wiec ciapate i tak nie przyjda nawet jakby pis zaprosil ich

Gość gość
Dokładnie jezeli pis by wzieło tych dzichadzystow to cała małoposka na nich juz niezagłosuje. A Nowoczesna to niech pakuje sie ztego kraju NIEMACIE SZAN WEJSC WYBORY ZTYM WASZYM CHORYM POGLADEM Czyli sciagnać dzichadzystow i pozbawić ludzi umow o prace.

Gość gość
nie pier/dol, bo rumun w polsce dostaje więcej zasiłku niż bezrobotny polak, tak więc jak widać kasę dla obcych mają, tylko dla swoich nie

Gość gość
Wiec calujcie jarka w zad i pracujcie na 500 plus na cudze bachory i na ubezpieczenia dla nierobow

Gość gość
Pocaluj kaczorka w lapke

Gość gość
Ja sam jestem wójtem gminy i już widziałem się z wieloma ludźmi z Pisu, uważam że są to naprawdę w porządku ludzie. Mają wielkie plany. Społeczeństwo nie pozwala na większość.

Gość gość
Niedawno widziałam, jak cyganie przyjechali taksówka do biedronki na zakupy. Taksówka czekała, a cyganie naładowali cały wózek drogich rzeczy. Doskonale "zainwestowane" pieniądze. :o "zainwestowane" to określenie Broszkowej, pewnie te dzieci będa pracować na moja emeryturę. :D Autorze, a co w pisie jest super? Z mojego punktu widzenia nic się nie zmieniło poza cenami. :(

no ty chyba jesteś kosmito nienormalny, popierać PIS? TYLKO WANDALE I PATOLOGIA TO ROBIĄ!!! Niszczą lasy, morduj bobry, podzielają kraj, ehh

Napisano (edytowany)

Czy "mordowanie bobra" to takie hardkorowe czohranie bobra? 🙄

Aktualnie żadna partia w Polsce nie jest Polska.

Edytowano przez Myrevin

Dnia 2.08.2020 o 00:34, Myrevin napisał:

Czy "mordowanie bobra" to takie hardkorowe czohranie bobra? 🙄

😁

Dnia 2.08.2020 o 00:34, Myrevin napisał:

Aktualnie żadna partia w Polsce nie jest Polska.

Bezsens. PIS i ludzie popierający tę partię to dumni Polacy i patrioci.

• Like 1

7 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

😁

Bezsens. PIS i ludzie popierający tę partię to dumni Polacy i patrioci.

Cóż z tego że dumni Polacy i patrioci

jak w swych poczynaniach kompletni idioci?

2 godziny temu, Myrevin napisał:

Cóż z tego że dumni Polacy i patrioci

jak w swych poczynaniach kompletni idioci?

Kompletni... to chyba trochę przesada😉 Przypominam, że nie mówimy o PO, Nowoczesnej, LPR, PSL czy SLD.😂

...a Macierewicz twierdził że Rosjanie sprzedali Egiptowi Francuskie mistrale za jednego dolara,  o pękających parowkach czy zgniatanych puszkach nie wspomnę, najnowsze inf. Czarnecki i afera w europarlamencie.

1 godzinę temu, Różniczka napisał:

...a Macierewicz twierdził że Rosjanie sprzedali Egiptowi Francuskie mistrale za jednego dolara,  o pękających parowkach czy zgniatanych puszkach nie wspomnę, najnowsze inf. Czarnecki i afera w europarlamencie.

Nie tylko parówki popękały, a puszki wgniotło... Przecież z ludzi też nikt się nie obstał, znaleziono tylko szczątki i być może stało się to jeszcze przed zderzeniem się tupolewa z ziemią i mogła to być bomba.

Jestem zdania, że powinien był się tym zająć najlepszy śledczy, przecież chyba mamy w Polsce inteligentnych agentów, więc dlaczego ich tam nie wysłano, by to oni mogli rozwiązać zagadkę - zamiast wysyłać ministra od tworzenia teorii...

1 godzinę temu, Różniczka napisał:

..najnowsze inf. Czarnecki i afera w europarlamencie.

Oczywiście wstyd, ale i tak nie ma porównania z Gronkowcwm i Trzaszkowskim, którzy podpalili kobietę broniącej w owym czasie swoich praw i nie tylko swoich, ale i mieszkanców wystawianych na handel mieszkań kamienic.

4 godziny temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Oczywiście wstyd, ale i tak nie ma porównania z Gronkowcwm i Trzaszkowskim, którzy podpalili kobietę broniącej w owym czasie swoich praw i nie tylko swoich, ale i mieszkanców wystawianych na handel mieszkań kamienic.

Nie mów Trzaszkowski kogoś podpalił i Pisiory nie urządzili go do więzienia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować