Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jaki jest tekst piosenki którą teraz sluchacie?

Polecane posty

Jeśli chodzi o mnie, to w duszy i w uszach gra mi teraz polski atmospheric black metal ale cały tekst nie mieści się w jednym wpisie :) "ból, w którym błądzi sens życia żegnał te, co kryły zdradę wiara, nadzieja, miłość zawiodła mnie każda z was smutek stał się szóstym zmysłem żal wypłukał oczy z kłamstw chciałem przełknąć gorycz duszy a zostało mi tylko zwątpienie w mych żyłach negacja pragnienie wolności świadoma nienawiść do ludzkiej żałości czczące chciwość zwierzęta wyrzekam się was wyrzekam się was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem kim jestem by poznać siebie zmęczony cierpieniem karmiony nienawiścią obudziłem wnętrze zobaczyłem pustkę w umarłych drzewach odmęty marności widmo ludzkości sępy nad popiołem droga donikąd stała się mym domem milczy jak bóg gnije jak człowiek odchodzi wraz ze mną tamten świat z pod powiek zgliszcza jesiennych lat zenit grozy wspomnień sad oto krawędź świata nienawiść do życia nienawiść do śmierci płonące wymiary z kajdan rozpaczy w tęsknotę wieczności w mackach zagłady przenikam nicością samotność za lustrem mych oczu popiół marzeń w ich odbiciu ogień zgliszcza duszy na drzewach ostatni liść szary się kruszy jak prochy, w zapomnienie w zapomnienie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst piosenki ktorej teraz slucham, sa dwa teksty Pierwszy to: Iiii have made big mistake with yoooooouuuuuu toooniiiight a drugi to: Another slave and a victim of fate Another lesson in hateeeeee BURNING INSIDE BURNING INSIDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy podejrzewam sluchacie czegoś bardziej wesołego :) Ja jestem wesoła co nie przeszkadza mi w ogolnej niechęci do ludzkości. Inaczej mówiąc to ludzie sa dla mnie problemem, nie ja i moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekst piosenki : zapraszamy na sadzenie paffendorfa i pyplanie kibaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×