Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Dlaczego niektórzy ludzie trzymaja buty na klatce schodowej?

Polecane posty

w moim bloku nikt tak nie robi, ale czasami jak kogoś odwiedzam to widuje takie obrazki :D skąd jest ten dziwny zwyczaj, moze tacy ludzie uwazają że za bardzo smierdzi im z butów żeby trzymać je w mieszkaniu? :D Przecież ktoś może do takich butów napluć albo wyrzucić gdzieś itp :) Mnie też jak widze takie buty to w głębi duszy włącza mi się wredna cząstka mojego charakteru i mam ochote kopnąć taki but jak piłke i potem kopać go w dół schodzac ze schodów, wrzucić do środka zasmarkaną chusteczke do nosa albo zrobić inną wredną rzecz :D Oczywiście nigdy tak nie zrobilam, ale ochotę mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem wiocha wiocha i wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko w twojej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ludzie pochodzący ze wsi tak robią. Tam zostawiali buty w tzw sieni a teraz na klatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie myśle, że dziwne jest, ze jeszcze żaden kotek osiedlowy się takimi butami nie zajął - nie zrobił kupy do środka, nie nasiusiał, nie uszkodził butu zabkami i pazurami :) w ogóle wystawianie czegokolwiek na klatke schodową uważam za wioche - także wózków dziecięcych, rowerów itp. Jest mieszkanie, jest piwnica, a klatka schodowa to przestrzeń wspólna której się nie zagraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rodowity warszawiak musiałem już dwa razy robić sąsiadom z klatki wykład bo się kurwa nazjezszalo buractwa i chlewnej robią. Jedna laska wystawiła kubełek z KFC z kosciami. Jak jej pizdnelem po drzwiach to załapał słoik jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w akademiku niektórzy zostawiają buty na korytarzu pod drzwiami. co za wieśniaki 🖐️. to co kasiu, kolacja u mnie czy u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MizantropiaOdraza1994 dziś Teraz sobie myśle, że dziwne jest, ze jeszcze żaden kotek osiedlowy się takimi butami nie zajął - nie zrobił kupy do środka, nie nasiusiał, nie uszkodził butu zabkami i pazurami usmiech.gif w ogóle wystawianie czegokolwiek na klatke schodową uważam za wioche - także wózków dziecięcych, rowerów itp. Jest mieszkanie, jest piwnica, a klatka schodowa to przestrzeń wspólna której się nie zagraca. x Haha właśnie mój pies raz osikał buty sąsiadce, bo też wystawiała przed drzwi, to było ok. 10 lat temu, na moim pierwszym wynajmowanym mieszkaniu, stare budownictwo, sąsiadka ok. 50-tki. Później dłuższy czas nie odzywała się do mnie, ale buty zabrała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×