Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

.. wróćcie do Mojej miłości z którą na was czekam , abym mogła wam przebaczyć

Polecane posty

Gość gość

i na nowo obdarzyć nadmiarem mej miłości . .. Macie we mnie tron miłosiernej litości Boga i jesteście wzywani by bez bojaźni doń przystępować , bym mogła was na nowo zaprowadzić do Jezusa ... Matka Najświętsza przekazuję w wielu obecnych objawieniach prawdę , aby się nawrócić potrzeba przyjąć jej miłość która wszystko przezwycięży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Medjugorie i w Olivetto Citra Najświętsza Maryja mówi o naszej przyszłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria również nawiedziła Amerykę i tam przekazała naszej polonii jak i całej Ameryce wiele słów o jej miłości do każdego kto szuka prawdy i szczęścia w życiu. Pod hasłem : Matka Boża Ameryki , w wyszukiwarce jest przekaz Maryi do każdego . (albo w sieci : www.michaeljournal.org/matkabozaameryki.htm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria mówi do Mary Efrem : "Ufajcie mi i miłujcie Mnie Ja tak pragnę tego . Jeżeli miłość do Mnie nie będzie mieć korzeni wrośniętych w wasze dusze to szybko zaniknie lub zostanie wyrwana przy pierwszym szturmie który ją zaskoczy ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy co ranka pozdrawiam Najświętszą Niepokalaną Marię to serce moje przenika szczęście gdy czuję że Ją kocham ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Italia , San Martino , Schio 1990 : Najświętsza Niepokalana Maria : "... Nazywam was dziećmi , ponieważ mój Syn chciał bym była matką dla was wszystkich .. Wszyscy ludzie niechaj poświęcą się mojemu matczynemu sercu . Poświęćcie mi wasze dzieci , całą młodzież i małe dzieci . Nie pozbawiajcie ich moich matczynych objęć . Moje nauki są święte , moje wezwania są ważne . Jakże wielka jest moja miłość do was ! Wszystko co ode mnie przychodzi jest miłością dla was . Odkryjcie tę świętą miłość , która nawet to co złe potrafi oddalić i przemienić w dobro . Poświęćcie się Memu Niepokalanemu Sercu a nastąpi wasze uświęcenie . Odejdą od was wszelkie depresję i lęki .. Szukajcie ucieczki w moim matczynym sercu , które może ogarnąć was wszystkich . " Najświętsza Maria jest tam nazywana Królową Miłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria jest dla mnie największym skarbem i co dzień mówię że ją kocham ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeezus zaś dał nam na krzyżu Maryję, oddał nas w opiekę Maryi "oto syn Twój oto matka Twoja" Mówimy przez Maryję do Chrystusa " Nie sposób zatem pominąć naszą Orędowniczkę w drodze do Syna, do wysłuchania nas, nie sposób pominąć Maryi w modlitwie ... Pojawia sie prawdziwa Arka-Maryja, wieczne przymierze oddane na krzyżu pomiędzy Bogiem a człowiekiem. Jeśli będę modlił sie przy Maryi, z Maryją i w Maryi będę zawsze wysłuchany przez Boga,Modlitwa zatem do Matki , do tej co ukochała nas tak mocno, która wstawia sie za nami u Syna , nie może być nie wysłuchana. ora et labora -módl się i pracuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×