Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kupić kawalerkę?

Polecane posty

Gość gość

Kasę mam. Kawalerka w moim mieście. 2 km od mojego domu rodzinnego. Ma tylko 20 m. Czynsz 150 zł. Jestem sama, pracuje, mam auto 6 letnie. Nie planuje dzieci. Faceta moge mieć. Dzieci niekoniecznie. Już za stara jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej małe 2 pokoje ? wygodniej, szczególnie jak sie ktoś pojawi na horyzoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam kasy na 2 pokoje. Akurat moge bez kredytu kupić kawalerkę. Poza tym chyba nikt mi nie da kredytu skoro mają likwidować gimnazja a to moje miejsce pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyśrubuje
Nie, 20 m to za mało,kupiłam synowi 30 m w tym aneks kuchenny, mały przedpokój i łazienka. To jest wszystko mało,jak wstawisz meble to sie nie ruszysz. Czynsz 150 zl chyba latem bo zima to ogrzewanie, poza tym media, internet. Szkoda kasy , chyba ze kupisz wynajmiesz i w ten sposób zarobisz na większe a to sprzedaż. Nie kupuj takiej klatki, nic tam nie pomiescisz( ciuchy, buty, torebki, walizki,odkurzacz, wiaderko,miotle)najmniejsza szafa i komoda zawali pół pokoju. Jesteś młoda dorosla kobieta, mój syn to jeszcze student ale nie ma takiej opcji aby to był adres tzw.docelowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mieszkałam w kawalerce (23 m). Na początku wydawało się wszystko ok, mniej sprzątania i wszystko jakby bardziej na wyciągnięcie ręki, ale z czasem dostawałam coraz większego szału. Zaczęła dokuczać mi jednak ciasnota i brak miejsca na sprzęty domowe, których często używałam. Nie miałam balkonu, rower zajmował mi pół pokoju. W końcu wkurzyłam się i zamieniłam kawalerkę na 2 pokojowe mieszkanie. Odżyłam! Teraz mam duży pokój dla siebie i składzik ;) Polecam się dwa razy zastanowić przed podpisaniem umowy. Kawalerka jest dobra dla studenciaka, który ma wszystko gdzieś :) Poszukaj dobrze. Czasami małe 2 pokoje mieszkanka, są w podobnych cenach do kawalerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmuje kawalerkę 33 m i mam wrażenie że się duszę może to dlatego że wychowalam się w dużym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam małą kawalerkę i ostatnio zamawiałem super meble z tej firmy www.meblestasiak.com. Zrobili mi wizualnie bardzo piękna i przestronną kuchnie. Sąsiadka z dołu przychodzi i mówi, że jak oni budowali ten blok jak u mnie jest taka duża kuchnia a u niej taka mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ludzi, tyle opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×