Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała98

Czy taka dieta by się sprawdziła?

Polecane posty

Witam. Chciałabym się zwrócić do osób, które mają jakąś wiedzę, doświadczenie w dietach, ćwiczeniach, odchudzaniu się o opinię na temat mojego 'pomysłu'. Mianowicie mam 160cm wzrostu, ważę 56 kg i chciałabym około 6 kg schudnąć, niestety mam dość wolną przemianę materii tak na codzień. Moim planem jest : Dieta około 1500 kcal (oczywiście bardzo około, ponieważ nie jestem w stanie dokładnie tego wyliczać, ale tak na oko te 1500) - unikanie słodyczy, fast foodów, białego pieczywa, makaronu, ziemniaków itp., jedzenie mussli, owsianek, jogurtów, warzyw, owoców, orzechów, jajek, chudego mięsa + Proste ćwiczenia - Przysiady wg grafiku z internetu, hantle (8 serii, 15 powtórzeń na każdą rękę) oraz robienie około 20 km dziennie rowerkiem. Co myślicie? Będą efekty? W krótkim czy długim czasie? Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież ty masz dobrą wagę. proponował bym zamiast diety modelowanie sylwetki ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudniesz, ale obstawiam, że wolniej niż szybciej- co jest dobre, bo masz ogromne szanse by ta zmiana była stała. Co do musli i jogurtów - czytaj składy. Poczytaj o diecie punktowej Strażników wagi (weight Watchers) - moim zdaniem jedna z mądrzejszych diet. Łatwiej się liczy niż kcal przy okazji. Bo kalorie to nie wszystko, warto zachować równowagę miedzy tłuszczami, białkiem a węglowodanami. Do ogarniania na oko kcal fajna jest stronka ilewazy.pl - pokazują jak mniej więcej 1 porcja wygląda i ile ma kcal. Aaa, i im więcej mięśni zaangażujesz do ćwiczeń tym lepszy jest efekt - więc te hantle urozmaić, rób też przysiady z obciążeniem, wykroki, możesz np skakanki też użyć (zakaldam, że ten rower nie będzie dzień w dzień ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z jednym z komentarzy - przydałoby Ci się najbardziej modelowanie sylwetki. Spróbuj treningu cardio. Ja w resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem dostałam od tamtejszego trenera personalnego świetny, indywidualny program treningowy. Być może też powinnaś spróbować skorzystać z czyjegoś doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na diecie szczerze polecam wodę kokosową. Rewelacyjne skutki. Przy okazji bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety na temat wody kokosowej, która potrzeba mi jest do mojej pracy magisterskiej z dietetyki. Z góry serdecznie dziękuję :) http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/57a33bf4f1c0a/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoska92
A ja nie lubię wody kokosowej;/ dla mnie skutecznym suplementem jest African Mango http://szczupla-kobieta.pl wcześniej bardzo długo borykałam się z nadwagą nic nie pomagało,aż w końcu Afrykańskie Mango mi pomogło;) i teraz wiem,że to najlepszy suplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze- nie głodź się. To nic nie da, a może pojawić się efekt jojo. Zacznij jeść regularne posiłki, weź jakiś suplement diety (np. http://mango-african.pl/ ), ew. przestań jeść słodycze. Ale nie licz kalorii itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co mogę Ci doradzić, to nie jedzenie kupnych musli, często ich skład pozostawia wiele do życzenia. Reszta ok, ale dlaczego chcesz wykluczyć z diety ziemniaki? W społeczeństwo utarło się przekonanie, że ziemniaki tuczą, ale to nie prawda, uwierz mi. Oprócz sportu polecam masaże np. endermologię, jeśli jesteś w stanie sobie na to pozwolić. Mi to dużo dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, ja zainwestowałam w endermologię i myślę, że to są najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Tyle ile ja się nawydawałam na te wszystkie cudowne leki i kremy a tu okazało się, ze wystarczy iść na specjalistyczne masaże. I tłuszcz zaczął odpuszczać :) ja akurat jestem z Gdańska i byłam w klinice Cosmetologica. Nie żałuję! I każdemu z całego serca polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą której Foreverslim pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Foreversim ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby jak i w moim przypadku wszystkie diety, ćwiczenia nie pomagały w pozbyciu się resztek cellulitu (oczywiście nie rezygnujcie ze zdrowego stylu życia!) to polecam klinikę Cosmetologica w Gdańsku - ja pozbyłam się złogów tłuszczu nie dających się usunąć żadnymi innymi sposobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak podejście do pacjenta? Jestem z pomorza i wybieram się na zabiegi ale chodzi mi na atmosferze (mam przykre wspomnienia z jedną z klinik w Gdyni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, jęzlei chodzi o tabletki odchudzające to tak tylko Slimunox.Stosowałam je wiosną przed trzy miesiące i po tej kuracji udało mi się zrzucić ponad 15kg. Njawazniejsze, ze nie było po tym żadnego efektu jo-jo, jak to miałam w przypadku wcześniejszych innych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunazero
Eee po co truć się jakimiś pixami? Moim zdaniem już lepiej w jakiś zabieg zainwestować. Ja korzystałam z usług kliniki Cosmetologica w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Oczywiście poza tym też dużo ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko__88
Lunazero, z jakiego zabiegu korzystałaś? Szukam opinii kobiet, którym faktycznie pomogły tego typu zabiegi... ja jestem trochę zdesperowana i chcę do września schudnąć 20 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka00
SZUKAM KLINIKI W TRÓJMIEŚCIE!!!! Chcemy z mężem kupić mamie serię zabiegów :) zależy nam na profesjonalizmie i podejściu do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipa38
hmm z tego co kojarzę to chyba ta klinika Cosmetologica jest dobra. Moja koleżanka była i chwaliła bardzo to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×