Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erato9

Magia słów

Polecane posty

Chcesz się całować :classic_cool: :D Dobranoc Rycerzu :) Pchły na noc ;) Trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz się całować :classic_cool: :D Dobranoc Rycerzu :) Pchły na noc ;) Trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak podczas burzy Pieśnią wiej, szeleść szum, krople z chmur wysysaj w dreszcz, całuj, pieść, jeszcze weź... warg strumieniem zalej pierś, liściem drżyj, błyskiem krzycz, nawałnicę w sercu zmieść, noc rozjaśnij grzmotem słów, jeszcze więcej burzy chciej, lawę wody z nieba spuść... I ucichnij... Otul zmysły w płomień świec, przyślij lekki, ciepły deszcz niech się wsączy w błogi sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwij mnie pieskiem, kotkiem,a wyliżę Ci stopy. Tak w ogóle to uwielbiam Cię kochać- do bólu ciągnąć rozwichrzone włosy. Lubię też gryźć,widzieć jak ramiona zwinne wiją się uciesznie w bólu warkoczyki jeszcze i jeszcze splątane oddechem, z ciała instrumentu skocznej chcą muzyki, aż się nie wypełnią po brzegi, po całość, po nagość spętaną ,w dziką wzroku narośl. Smakiem się upoję i poznam Cię smakiem,zadam podniebieniu, wreszcie je zachwycę i nim światu oddam spiję każdą Chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taki spacer po ciepłych miękkich wzgórzach, pachnących jeszcze snem, powiekach jak aksamitne kołdry, wargach w pół słowa zatrzymanych  gdzie lekki oddech w nich wstrzymany czeka na miejsce w moich wargach. Tak uroczyście drżysz jakbym ofiarę składał albo jakbym wiatr ruszał przytulony do twego kształtu  dźwiękiem cichych słów. A może jeszcze śpisz? Może ja pieszczę tylko przebudzoną myśl? Daj proszę umówiony znak, niech namaluje skóra kwiatostany róż, niech się poruszą szczyty miękkich gór, otworzy ciało na me ciało niech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowe mgły, wilgotne ciepłe jak oddech potulnego snu, głos ze szkoły ptasich nut, łopot szeptów zniewolonych strun i puch ulatujący z szybujących słów. Ty śpisz,a ja jestem tuż. Nabieram skóry jej kwiecisty smak połykam zapach wytopiony z warg, wypijam krople z płatków z między ud pokornie tak... Zachłannie sączę z włosów krętych sól, mięsisty owoc – wiśni krągły kształt, nieukojony kobiecości cud. Śpisz,a przecież dobrze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoglądam jak mężczyzna,  a Ty... się poruszasz. Dziki we mnie drży odruch dotykania. Oczy mam nagie już od ciebie. Przysłaniam je przepaską uplecioną z powiek, żebyś nie widziała, jakże pożądliwie łypią me źrenice, jak mi się diabelnie z tobą chce kochania. Wdzięczysz się,  dowcipnie rozmawiasz, seksem uwodzisz, piersi aż odsłaniasz- robisz to powoli; całą siebie lejesz bioder strumieniami, w których dla ochłody wargi bym umoczył, pragnienie ugasił. By znów spokojnie móc przejrzeć na oczy, by duszę w cud-ciele wreszcie móc zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Errato czy mam się czuć zdradzonyo świcie? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erato stwórz ''Magiczne Słowa'';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faux pas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia słów magia słów gdy mówi serce magia słów gdy mówią ręce magia tychże co z ust płyną co się echem w myśli wiją słów co wyrażają ból,tęsknotę, miłość... mają... mają moc i takie brzmienie gdy czarują Twoje mienie gdy się myslą ocierają kiedy trzymam ... wciąż mi mało pieszczę ciepło oczu Twoich myślą zerkam myśli moich szeptem głaszczę Twoje ciało jest mi dobrze i wciąż mało chcę łapczywie i nachalnie zaczarować Cię co najmniej w magię zmienić słowa moje aby drżało ciało Twoje kiedy dotyk rąk spleciony w Twoje uda mysli moich kiedy słowa zaczną nosić drżenie ud by łono zrosić mokre myśli w dłoni Twojej w udach ogień myśli mojej słowa w magie się zmieniają umysł słyszy i drży ciało -patatajnik narowisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwijasz się emocjonalnieale moraliści nie zawsze to rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nigdy nie poddasz sięnawet gdy zgaśnie światłoi nastanie mróz? jeśli tak, to tak, jesteś już rozwiniętyi możesz tworzyć dalej. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świt... A demony wciąż nie dają zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perły przed wieprze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×