Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erato9

Magia słów

Polecane posty

Gość gość
Czuję się już odzyskany z ranai ubrany w uczucia świeżedaję Ci słowo Erratood serca, i z czułością oraz kolorowe ;) że nie uczesałem się dziś. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Twoja skóra pachnie jak ostatnie dni wakacji... Po co mi ten pociąg skoro Ciebie nie ma na stacji...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja skóra pachnie jak ostatnie dni wakacji Dziś powietrze pachnie jak ostatnie dni wakacji Deszcz na betonie, deszcz na betonie Twoja skóra pachnie jak ostatnie dni wakacji Po co mi ten pociąg, skoro ciebie nie ma na stacji A melodia się urywa niby Hejnał Mariacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Za to co mam w sobie dziękuję Tobie...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Panowie i dziękuję Gość 🌻 Chyba czas na nowy temat ale nie chcę go sama zakładać. Duuupa ze mnie nie gospodyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2148 co masz w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ci zawdzięczam Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnychg podziekowan dla rycerzy, dla hefalumfów i wuzli, dla smoków i księżniczek. ' jestem zawiedziony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erato stwórz ''Magiczne Słowa'';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nimi? nieszczególnie:D wuzle i te inne zyeby tylko mnie zawsze straszą:D ale Ty wiesz przeciez że ja się niczego nie boję. prawda? to wiesz napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jezdem nowy Fraszka o słowach 'magicznych' Magiczne (tzw.) słowa można se ... schować Słowa mają działać tylko na dziewczyny oko Hujowa czy wybitna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jezdem nowy tutaj typowy hultaj. Oto ma fraszka "Magiczne" słowa Magiczne tzw. słowa można se ...schować Słowa działają tylko na dziewczyńskie oko Fraszka ujowa czy wybitna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wczorajszymzamczysku pięknym lecz ponurymi pełnym blaskuminionych chwał kroczyła Biała Dama :plekko i zwiewniejej wzroktajemniczo lśniłukrytym pożądaniemhehe, dzień dobryna chwilę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×