Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 18 lat i jestem w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witam . mam 18 lat i jestem w ciąży . mój chłopak ojciec dziecka ma 17 lat . chodzę do szkoły i chce ją skończyć. Nie wiem co mam dalej robić. Czy przerwać ciążę czy nie. Doradźcie mi coś. Może też tak macie lub mialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie można legalnie przerwać ciąży. Ewentualnie możesz poronić (np. przez tydzień nie jedząc i robiąc codziennie przysiady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz urodzić i oddać dziecko do adopcji. A tak na przyszłość - zainwestuj w antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę wcześnie ,ale ciąża w wieku 18 lat to jeszcze nie koniec świata .Nie miałam osobiście takiej sytuacji ale posłuchaj i nie rub nic głupiego tzn. nie usówaj tej ciąż kiedyś będziesz szczęśliwa .Wieżę ,żę sobie poradzisz .Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey nie martw się, wiem że łatwo tAK powiedzieć. Wiesz moja koleżanka z klasy jak chodziliśmy do szkoły średniej miała taką sytuację a było to na początku klasy 2. Przestała chodzić do szkoły bo nie chciała i się wstydziła ,wszyscy nauczyciele o tym wiedzieli. Dziecko urodziła, trochę odchodzą i wróciła do szkoły znaczy zaocznie dokończyła liceum. Także daszkole I Ty radę:) będzie po prostu trochę inaczej niż u większości ale czy inaczej znaczy gorzej? Nie sądzę. Trzymam kciuki! Powodzenia!:) a poza tym unikniesz trudnej decyzji świadomego zajścia w ciążę w późniejszym czasie i będziesz miała z glowy:) a ludzi komentarzy się nie bój bo ludzie zawsze plotkują i tak już jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego szkoła miałaby być ważniejsza od dziecka, które nosisz? Szkolę tez skończysz, tylko później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×