Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Inwestycja w firmę ekologiczną. Wysokie zyski.

Polecane posty

Gość gość

To nie jest program dla osób, które nie zdecydują się zainwestować min. € 20 (ok. 96 zł). Wysokie oprocentowanie inwestycji. Firma nie jest wirtualna, działa i się rozwija między innymi dzięki inwestorom. Po więcej szczegółów odsyłam do strony promo.ecorevenue.com/?id=639773273948bf po kliknięciu w link -get € 20 bonus - otworzy się strona, na której można wybrać język polski i dokładniej zapoznać się z ofertą. Jestem tu już ponad rok i cieszę się, że kiedyś trafiłam na link. Może ktoś również zechce naprawdę zarobić trochę pieniędzy bez wielkiego wysiłku i klikania w groszowe reklamy. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a konkretnie? jaki jest zwrot od inwestycji w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekologia się opłaca. Ja odkąd pakuję moje buty w ekologiczne opakowania, Klienci też inaczej na mnie patrzą. Zero foliówek. Wszystko dzięki zapakujeco.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w co pakujesz opakowania do butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwrot z inwestycji wynosi 14% za 5 tygodni. Na stronie jest kalkulator i można sobie dokładnie wyliczyć. Zapraszam do kontaktu mailowego: mariel@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwarantujecie to jakoś? nie wiem. jakimiś lokalnymi akcjami spisywanymi u notariusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np: jeżeli wam nie wypłacimy dywidendy albo zamrozimy wypłate żeby utrzymac płynność finansoą i zabezpieczyć pieniądze innych inwestorów to możecie za darmo korzystć z naszej opatentowanej technologii czerpania energii cieplnej za słońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo wiadomo, że tevhnologie to własność intelektualna więc w razie bankructwa chciałbym sie chociaz poopalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dla was lepszą propozycje. zamiast kombinować możemy sie dogadać. ja zwracam 12% w ciągu tygodnia tyle że nie mam strony internetowej ani chwytliwej ideolgogi typu ekologia na szyldzie. w nie jest to co prawda nie zgodne z prawem ale ludzie tego nie rozumieją. wy byście inwestowali u mnie ja bym wam wypłacał 12% w ciągu tygodnia i nie będiecie musieli za pół roku bankrutować żeby wyjechać na ibize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kooorfa co za ludzie. to c***j wam w dooope pedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie piertolnięci kretyni z ciśnieniem na bemki panienki i hi life to jeszcze ardziej p iertolnieci gangsterzy ciśnieniem na szczelanie se w łby i hodowle pit buli ozdobnych. i nikt nie chce zarobić. nie mieści im sie to w głowach. pies was jepał wszystkich od pierttolonego komucha z jego patentami ekologicznymi po obwieszonego łańcuchami przychlasta z tatuażem na fiucie. piertole was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mnie wkooorficie to wam skończe te pisakownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pytania proszę kierować do firmy, ja jestem tylko inwestorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×