Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanybany

wampiry emocjonalne ! ratujcie ludzie !

Polecane posty

Gość hanybany

mam takie zastanowienie czy te wampiry mogą być wampirami dla jakiejś konkretnej jednej osoby a dla innej (lub grona innych osob) już nie? to pytanie dlatego, ze z opisów wampirów przeważnie wynika ze te osoby ogólnie mają ze sobą problemy, a co za tym idzie lud powinien się połapać, ze laska/kolo jest jakiś nie tego... mam taką znajomą wampirzycę, nie znam jej za dobrze, ale robi na mnie wrażenie osoby lubianej i towarzyskiej, niestety nie wniknę jak ją widzą inni, bo może to tylko pozory, które umie stworzyć. najbardziej mnie wkurza, że zadaje sie z takim jednym chłopakiem który tez mi się podoba. zastanawiam się jak się im układa ta relacja? czy wampir w końcu wyjdzie z niej? jak długo może się ukrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrsLilith
To zalezy. Sa rowiez wampiry wyzsze, ktore potrafia panowac nad swoim glodem i atakuja tylko te osoby, ktore chca. Sa tez wampiry, ktore wyglodniale, nikim i niczym sie nie przejmuja, nie zalezy im na ludziach i zerja na kazdym czlowieku, ktrory stanie mu gdzies w okolicy. Jesli kilka osob w jego towarzystwie czuje sie dziwnie, po prostu zeruje i sie karmi swoim otoczeniem, jesli tylko wybrane osoby, to jest to prawdopodobienstwo, ze jest to wampir wyzszy, ktory doskonale wybiera swoje ofiary. Swoja droga ciesz sie, ze to wampir emocjonalny, bo chyba lepiej sie gorzej czuc niz lezec gdzies wypitym ;) ps wampir wyzszy nie musi miec ofiary kolo siebie, moze pobierac czyjas energie z astrala, czyli nawet bedac i 300 km zdala od wampira, to wampir i tak bedzie sobie pobieral energie ofiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga ciesz sie, ze to wampir emocjonalny, bo chyba lepiej sie gorzej czuc niz lezec gdzies wypitym oczko.gif ps wampir wyzszy nie musi miec ofiary kolo siebie, moze pobierac czyjas energie z astrala, czyli nawet bedac i 300 km zdala od wampira, to wampir i tak bedzie sobie pobieral energie ofiary usmiech.gif xxx ja prdl, naprawdę w to wierzysz? :o co ty bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli moge byc wyssysana z energi nawet jak jestem 100km od tego chuya? o la boga :O zaraz zjem 4 zabki czosnku i powiesze w katach pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanybany
może chodziło o to, ze taki wampir może się pławić w negatywnej energii (w sensie bawić go to , jarać) nawet na kilometry to będzie czuć, gdy wybierze ofiarę będzie ją niszczył np. poprez plotki czy inne działania mogące tej osobie zaszkodzić. bardzo różnie to moze się odbywać. mam podejrzenia, że moja koleżanka działa wampirycznie selektywnie tzn."wybiórczo" - wybiera sobie słabsze ofiary, dokonuje selekcji osób przy których może się wybić i dowala im na całej linii, bez skrupułów bo wie ze jej się nie będą umiały postawić... ja niestety umiem się postawić jedynie w taki sposób, ze się wycofuje. i tak żałuje ze za póxno się połapałam ze ona jest wampirem. jest c**a w porzadku tylko dla tych co ich szanuje (bo mają np szmal, pozycje) albo się ich boi (są gorsi od niej i woli się nie narażać, może się też co się stanie gdy osoba z której ma korzyści odkryje jej prawdziwe oblicze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanybany
może się maskować z obawy jak ją nakryją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×