Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna8

Zasady pakowania przedmiotów ze szkła?

Polecane posty

Gość Justyna8

Cześć mam kilka przedmiotów do wysłania za pomocą kuriera. Przeprowadzamy się z chłopakiem do innego miasta i zastanawiam się w jaki sposób zapakować szkło do wysyłki... Ogólnie to wpadłam na pomysł, że może by tak owinąć ubraniami te gary, i w ten sposób je zabezpieczyć. Myślicie, że to się sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, robiłem podobnie gdy na studiach rozkręcałem swój biznes związany z handlem. Tylko, że zamiast ubrań były gazety. Poszukaj sobie jeszcze styropianu do zabezpieczenia ścianek kartonu. Jak chcesz to na stronie brokera usług kurierskich, z którym współpracuję (gdyż jak już wspominałem prowadzę sprzedaż internetową) są zamieszczone dobre porady w związku z bezpiecznym zabezpieczeniem przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8
To ja poproszę jakieś informacje. A powiedz mi jeszcze, tak mi teraz zaświtało, skoro prowadzisz swój biznes i znasz się na wysyłce to czy orientujesz się także w kosztach. Bo przeprowadzamy się, ze względu na to, że chłopak dostał posadę w innym mieście, ale mamy sporo wydatków ostatnimi czasy w związku z tym zamieszaniem. Więc czy jest szansa na to by zaoszczędzić trochę pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz link do strony głównej: http://www.wysylajtaniej.pl/ zobacz sobie na zasady pakowania oraz na cennik. Mi to bardzo podpasowało i od długiego już czasu korzystam tylko z usługi wysyłajtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman2
jeśli chodzi o zasady pakowania to nie pomogę za bardzo, bo ja wysyłam zazwyczaj przesyłki nisko-gabarytowe, jednak jeśli chodzi o cięcie kosztów to bardzo dobrze Ci 2 polecił. Jak sobie taki kiedyś kalkulowałem, ile zaoszczędziłem wysyłając przez brokera usług kurierskich paczki, to wyszło całkiem sporo pieniążków. Dzięki temu mogłem zainwestować w drobny, aczkolwiek potrzeby rozwój firmy- m.in. poprawę stronki internetowej... itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×