Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wirja

Makijaż permanentny Warszawa

Polecane posty

Ja polecam z całego serca Panią Paulinę Goliszek Depilacja Laserowa & Makijaż permanentny w samym centrum obok złotych tarasów, przed wyborem salonu bardzo długo się nad tym zastanawiałam i poszłam do Pani Pauliny na mezoterapię i zobaczyłam jak się mną zajmuję i jaka jest tam atmosfera to nie miałam żadnych wątpliwości i od razu umówiłam się na makijaż permanentny:) Zaczęłam od ust i jestem bardzo zadowolona, nie bolało i kolor taki jak sobie wymarzyłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli zależy ci na dobrych warunkach wykonania oraz estetycznym efekcie końcowym to zapisz się do Alei Piękna na Żoliborzu, Niedaleko placu grunwaldzkiego. Miejsce jest naprawdę przyjemne, zadbane i takie profesjonlane. No ale najważniejsze: mają tam doświadczone linergistki, które po prostu znają się na swojej robocie i nie puszczą się z fotela dopóki nie upewnią się, że twoje brwi czy tam usta nie wyglądą idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co płacić za brwi, usta czy kreski 1000zł jeśli można mieć je za 200zł jako modelka na szkoleniu? Często efekt lepszy bo patrzy parę osób i efekt musi być dobry. Jak napiszecie do oblugaakademia@interia.pl to wam załatwią taki makijaż. Pozdrawiam myslących :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Ostatnio robiłam sobie usta tutaj facebook.com/permanenturszulaifkowicz. Jestem mega zadowolona. Bardzo miła pani która ma wiedzę  doświadczenie. Pracuje na dobrych kosmetykach i dobrym sprzęcie. Jest dokładna i solidna. Spokojnie mogę ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajka

to prawda jak juz robić makijaż permanrntny to warto pójśc do kogoś kto ma doświadczenie i wiesz że nei zrobi ci krzywdy, ja robiłam w salonie magic visage na mokowskiej w warszawie, bardzo profesjonalnie miejsce w którym otrzymasz usługę na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poltka

a polecam ale wszystko zależy od tego jaką metodę wybieramy. Są różne metody, ale niestety większość salonów kosmetycznych nie uczęszcza na różne szkolenia i dlatego dalej robią starymi technikami co nie wygląda dobrze. Ja robiłam makijaż permanentny brwi w Warszawie w salonie Magic Visage i uważam, że moje brwi wyglądają naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Tu macie namiary na bardzo dobra linergistkę facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen. Robiłyśmy z koleżanką u nie usta i brwi i jesteśmy bardzo zadowolone. Ma super podejście do klienta. Jest dokładna i ma bardzo dobra rękę. Spokojnie mogę ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reterka

zdecydowanie warto 🙂 to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy, a do tego jeszcze non stop wyglądasz po prostu dobrze 🙂 ja robiłam sobie brwi u Estery w salonie Magic Visage w Warszawie bo moje nigdy nie były ładne a codzienne malowanie mnie męczyło. Teraz wyglądają super 🙂 są symetryczne i mają odpowiednią grubość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtórka

ja jestem blondynką do tego jeszcze rozjaśniam włosy i mam makijaż permanentny brwi, wszystko zlaezy od pigmentu jakiego użyje lingeristka, ja rozbiłam brwi w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52 i Estera dobiera kolor makijażu permanentnego indywidualnie więc nie ma co się martwić o dobór koloru trzeba po prostu wybrac odpowiednią osobę do wykonania takiej usługi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Spokojnie mogę polecić Panią Ulę jeżeli chodzi o makijaż permanentny. Z koleżanka robiliśmy usta u niej i jesteśmy bardzo zadowolone. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Jest dokładna i pracuje na dobrym sprzęcie  dobrych materiałach. Według mnie wspaniała linergistka. Gabinet ma na ul Żytniej 18 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weska

dobra lingeristka to podstawa, ja oddałam się w ręce Estery z Magic Visage, robiłam sobie u niej  brwi metodą włoskową, wyszło naturalnie, poza tym Estera jest bardzo profesjonalan wiec zanim przystapi do zabiegu to wszystko ci wytłumaczy i przegada tak abyś wiedziała na co sie decydujesz i jakiego efektu się spodziewać. A sam salon znajduej sie na ul. mokotowskiej 52 w ścisłym centrum Warszawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intra

ja mam zrobione brwi metodą ombre. Byłam w Beauty Kingdom na Sarmackiej i gorąco polecam 🙂 mają tam fantastyczną linergistkę, która wie o co chodzi i potrafi dobrać odpowiedni kształt, grubość oraz kolor do rysów twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weska

ja robiłam w magic visage metodą włoskowa, bo chciałam bardziej naturalny efekt, wysżło super, korekta brwi bardzo fajnie podkreśliła moją urodę, jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Bardzo dobry makijaż robi pani Marta (facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen) Jest dokładna i ma doświadczenie. Pracuje na dobrym sprzęcie i na dobrych materiałach. No i co najważniejsze ma przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIMKA

ja mogę polecić linergistkę w Derma Clinic na Bielanach. Jeśli komuś zależy na tym, aby zabieg był wykonywany z odpowiednich warunkach. A do tego oczywiście by makijaż był wykonany dokładnie. Oni tam nie robią brwi jak "z taśmy", tylko indywidualnie dopasowują je do danej klientki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Pani Ula Ifkowicz jest super. Robiłam u niej makijaż i jestem bardzo zadowolona. Jest dokładna i precyzyjna. Ma poczucie smaku i chętnie doradzi coś dobrego. Pełen profesjonalizm a przy tym jest miłą i kontaktowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w warszawie mogę polecić Esterę z Magic Visage na Mokotowskiej 52, robiła mi brwi i jestem bardzo zadowolona z efektów, wyszło rewelacyjnie. Grunt to natrafić na dobrą lingeristkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie robię u Pani Magdy Bąk brwi metodą 3D. Jestem mega zadowolona, bo zawsze wychodzi bosko, a Pani Magda ma tyle lat doświadczenia, że nie ma możliwości, by coś mogła zepsuć. O tu macie telefon do niej: 696-488-563.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja robiłam makijaż u tej pani facebook.com/permanenturszulaifkowicz. I jestem mega zadowolona (metoda Ombre) Koleżanka tez u niej była i też jest zadowolona. Jest solidna dokładna, miła. Także spokojnie mogę ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry makijaż robi Marta Gorzeń. Ma gabinet na Żytnej w Warszawie. Robiłam u niej makijaż podobnie jak moja koleżanka. Jest dokładna i ma dobry sprzęt i kosmetyki. Zna się na tym i ma doświadczenie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Dzięki za namiary na Panią Ulę Ikowicz Właśnie zrobiła mi cudowne brwi. Jestem mega zadowolona. Bardzo miła linergistka z odpowiednim podejściem do klientek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie tylko ja robiłam brwi u Pani Magdy Bąk z Karwińskiej ;) Polecam ją gorąco, najlepsza linergistka w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×