Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie Brzozowy Zakątek

Polecane posty

Gość gość

Stoimy z mężem przed jedną z tych ważnych decyzji, czyli zakup nowego mieszkania… Moją uwagę mocno skupił Brzozowy Zakątek w Wilanowie. Na pierwszy rzut oka idealnie – cisza, zieleń, osiedle przystosowane raczej dla rodzin z dziećmi, wykonawcą chyba jest Polnord co też mi się kojarzy z jakością. Czy może wiecie coś na temat tych mieszkań? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto. My jakąś chwilę temu zastanawialiśmy się na kupnem jednego z ich mieszkań w Gdańsku, ale skończyło się na Krakowie, więc zrezygnowaliśmy. Jednak z tego co sprawdziliśmy Polnord jako dewelopera i te mieszkania, to bardzo nam się podobały. Dobra jakość wykończenia i lokalizacje chyba też dogodne wybierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polnord to dość dobry deweloper. Z tego co wiem, wywiązał się już z niejednej inwestycji w terminie nie tracąc na jakości wykończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzozowy Zakątek jak sprawdzałem na stronie dewelopera zapowiada się całkiem ładnie, a do tego lokalizacja jest idealna dla każdego, czy ma się dzieci czy też nie. W pobliżu jest szkoła, przedszkole, orlik, galeria Wilanów i jakieś inne sklepy chyba. To też dla wielu jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zapytać czy ktoś tam może już mieszka lub zna kogoś kto mieszka? Jak tam się żyje? Pytam, bo jestem potencjalnie zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmzk34
Koleżanka z pracy tam mieszka i jest względnie zadowolona z lokalizacji. Komunikacja z pozostałymi częściami miasta jest na przyzwoitym poziomie (w pobliżu ścieżki rowerowe, chodniki itd), a są plany aby jeszcze to usprawnić. Jest też względnie cicho jak na warszawskie standardy, większość mieszkań skierowanych jest na wewnętrzny dziedziniec i w zasadzie nie słychać "odgłosów z ruchu ulicznego". Mieszkania nie są najtańsze, ale z deweloperskimi już tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś też mi się obiło o uszy, że miasto planuje uruchomienie przedwojennej linii tramwajowej z Wilanowa do Centrum co jak dla mnie to świetna wiadomość, bo droga do pracy będzie łatwiejsza. W chwili obecnej dojeżdżam samochodem i też nie narzekam. Czas jaki mi zajmuje to na prawdę chwilę, biorąc pod uwagę że przed pracą odwożę dziewczynki do szkoły a po szkole robię jeszcze zakupy. Słyszałam też, o inwestycji Brzozowy Zakątek i gdyby to osiedle powstało szybciej na pewno zakupiła bym tam mieszkanie. Ale nie ma co narzekać, nasze też jest w świetnej lokalizacji i bardzo słoneczne. Jeśli masz możliwość zakupu to nie ma się nad czym zastanawiać bo okolica Wilanowa jest na prawdę fajna i spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwadzka
Wyborcza piesze, że Brzozowy Zakątek będzie budowany 30 m od trasy S2. Kurczę, trochę za blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaPanek
Też o tym słyszałam, ale dziś zabezpieczenia tras szybkiego ruchu muszą spełniać określone wymagania bezpieczeństwa. Osobiście wolę mieć pewność, że mój dom nie leży w strefie zalewowej, co w Warszawie stało się zasadą. Brzozowy Zakątek leży poza strefą zalewową w Warszawie - to sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianaa23
Też dojeżdżam z Wilanowa do pracy i sporadycznie stanę w korku. Może jak się lepiej rozwinie komunikacja to przesiądę się do autobusu czy tramwaju, zobaczymy :) mieszkam na innym osiedlu ale mam znajomą z Brzozowego Zakątka. Większość moim znajomych mieszka na Wilanowie, Ci nowo poszukujący też raczej tu lądują :) może dlatego, że mamy namiar na świetnego agenta nieruchomości https://www.jaworski24.pl/pl/ i nawet najbardziej wymagającym potrafi znaleźć tu idealne lokum. Moje mieszkanie na przykład to jak szóstka w totka - duże, genialnie położone,idealne. Nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem fenomenu Wilanowa :) dojazd słaby, korki, korki, korki. Niestety to samo Ursynów, chociaż tam przynajmniej jest metro. Tak naprawdę dla mnie jeśli chodzi o lokalizację najatrakcyjniejszy jest Mokotów, blisko do centrum, ale jest na tyle oddalony, że jest już zielono (przynajmniej Stary Mokotów) że da się odetchnąć. Po stokroć wolałabym mieszkać przy parku czy ambasadzie niż w sąsiedztwie dworca centralnego czy też jak na Wilanowie mieć okno, w okno sąsiada.. Coś małego - nie moloch, ale z klasą no i słusznym metrażem :), np. www.urbanity.pl/photos/40/11/20824011.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pokaż mi dzielnice która się nie korkuje? Wilanów jest spoko, poza tym południowa obwodnica która jest budowana w znacznym stopniu usprawni transport zarówno z Wilanowa jak i Ursynowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oglądałem kiedyś coś na stronie o Wiktorii. Jeśli podobna okolica to fajnie trafiłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozioł

Tak, ta okolica to złoto! Dla mnie tylko ta częsć Wawy ma rację bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilll

Nawet ładne nazwy osiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borek

Jakie, jakie? Bo nie skumałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilll

Wiktoria ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×