Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie rajstopy i buty do beżowej sukienki?

Polecane posty

Gość gość

Jakie rajstopy i buty pasują do beżowej sukienki na wesele? Myślałam o cielistych rajstopach i kremowych balerinach. Mam jeszcze czarne zarówno baleriny i rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą być tez beżowe ale do beżu pasuje delikatny fiolet,czerwień,czerń,złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne odpadają - będzie za ciężko. Jeżeli wybierasz się na wesele jeszcze latem to postawiłabym na gołe nogi i połyskujące złote sandałki + dodatki w takim kolorze. Ale jeżeli nie odpowiada Ci taki zestaw to z beżem mnóstwo kolorów ładnie wygląda: fuksja, turkus, granat, zieleń, pomarańcz lub czerwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jednak zdecydowała się na jakies klasyczne rajstopy - mogą być cieliste, połyskujące np. Popatrz sobie na http://www.levante.pl/klasyczne-c-25_27.html spory asortyment mają, może coś Cię zainspiruje na kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na czerwień :) Czerwone buciki, do tego czerwone usta i żadnych rajstop, mamy sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez rajstop, ewentualnie ósemki te najcieńsze. a buty-hm, moze czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez rajstop! polecam rajstopy w sprayu ewentualnie. buty najlepiej nude, ewentualnie może pudrowy róż albo jakieś delikatne sandałki z elementami złota lub też cieliste. na pewno nie czarne. wszystko w delikatnych kolorach musi byc lub ewentualnie złote dodatki :) a masz zdjcie sukienki? bedzie łatwiej coś dobrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×