Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoraLira

Nowy krem na zmarszczki

Polecane posty

Gość LoraLira

Widziałam dzisiaj w necie reklamę nowego kremu na zmarszczki. Może być na noc i an dzien w zależności, jak bedzie sie go stosować. Bardzo mnei zainteresował, ale nie wiem, co onim sądzić. Czy któras z Was może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj skład to ci powiem co sądzić, z fusów wróżyć nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem na zmarszczki nie istnieje. Jak ktoś taki wymyśli to będzie dziesięciokrotnym bilionerem i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne kremy na zmarszczki ma bielenda- sama uzywam serii Algi morskie i widze poprawe. cera jest gladsza a drobne zmarszczki w okolicach oczu sa mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety nawet najdroższe kremy na zmarszczki nie zdaja egzaminu. Efekty uzyskałam dopiero po zabiegu korekcji zmarszczek w http://esthetique.com.pl/ Teraz naprawde wygladam mlodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóra dojrzała potrzebuje dobrego nawilżenia. Składniki takie jak beta-glukan, srebro koloidalne, olej kokosowy, estry wyższych kwasów tłuszczowych pozytywnie wpływają na kondycję skóry i poprawiają jej elastyczność pobudzając produkcję kolagenu. Wymienione składniki można znaleźć w jednym kremie: Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że istnieją kremy na zmarszczki, tylko muszą to być produkty dobrej jakości. Polecam ericson laboratoire, marka ma wiele ciekawych kosmetyków, które naprawdę działają cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię testować nowe kremy, raczej używam tylko polskich producentów i teraz mam serum oraz krem Neuro Hialuron od Bielendy. Bardzo dobrze nawilża, ma wysoką zawartość kwasu hialuronowego w składzie oraz ceramidy, dobrze się wchłania i nadaje się pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez b. lubie kremy i serum Bielendy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na krem Perle Bleue na noc. Po tygodniu widzę, że skóra jest nawilżona. Może nie przyniesie efektu jak z reklamy, ale na pewno nada się na prezent świąteczny, jest bardzo ładnie zapakowany i wygląda na znacznie droższy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON sciero z tym spamem!!! Już wyżej pokazali, że to OSZUSTWO!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki dla mnie najlepszy jest Anti Aging Floslek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Ja bym radziła wypróbować DH Kolagen, super efekt daje
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dina

DH? W sensie, ze doppelhertz? O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza
Dnia 10.03.2019 o 15:44, Gość dina napisał:

DH? W sensie, ze doppelhertz? O to chodzi?

DH = Doppel Herz i jego kolagen, zerknij na stronę producenta 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuszka

Najlepsze co mozemy zrobic dla skóry to kolagen! Woda, kolagen, dobre jedzenie i naprawde efekty mogą zszokować 🙂 ja mam ten od doppelherz i lepszego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan

Krem na dzien i na noc, woda i kolagen (np. doppelherz) i każda skórka wygląda w miarę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Bardzo polecam stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego z serii Kuracja Młodości od Bielendy. Krem 40+ nawilżający przeciwzmarszczkowy jest naprawdę skuteczny. Przyznam, że nie spodziewałam się takiego spłycenia zmarszczek po kremie. Być może jest to zasługa ekstraktu ze śluzu ślimka, który jest w kremie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaX734
Dnia 24.03.2019 o 20:33, Gość fan napisał:

Krem na dzien i na noc, woda i kolagen (np. doppelherz) i każda skórka wygląda w miarę 😉

Dokładnie suplementacja oraz prawidłowe zachowanie diety to klucz! DH kollagen beauty leczy i ratuje ludziom życie haha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirencja

Tylko i wyłącznie Kuracja Młodości ze śluzem ślimaka z bielendy. Ten krem jest rewelacyjny. Naprawdę kobiti, uwieżcie mi, żadko piszę jakieś komentarze w internecie, ale jestem zachwycona tym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma skutecznych kremow.Jest tylko reklama !

A najbardziej ppmarszczeni są Amerykanie od kiepskiego żarcia i chemicznych kremów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×