Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem 25 letnim facetem, który nie był w związku i nie reaguje na kobiety

Polecane posty

Gość gość

Widzę mnóstwo kobiet na ulicy, czy w innych miejscach. I praktycznie żadna nie przykuwa mojej uwagi. Może kilka w życiu kobiet zwróciło moją uwagę, a tak to żadna. Macie podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Kiedy ciągle trzepiemy do filmów z netu :D. Potem nam przechodzi :D. Spróbuj, nie trzepać przez kilka godzin i sprawdź swoje reakcje, na NORMALNE kobiety :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko widzę kobietę, na którą mam ochotę. Kiedyś trzepałem i tak miałem większą ochotę na kobiety. Po prostu to wiek już nie ten. Największe cisnienie jest jak się jest nastolatkiem do 22 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny dwudziestoletni impotent sprzed komputera :D. Potem dziwicie się, że wasze dziewczyny, szukają seksu i czułości, w ramionach dojrzałych mężczyzn, którzy potrafią zadbać o ich potrzeby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawiczkiem i ochota na seks z kobietami coraz mniejsza. Nie ciągnie mnie zbytnio już tak do seksu jak miałem z 18 -20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś 25-cioletnim prawiczkiem, to o prawdziwym seksie, nie masz zielonego pojęcia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. Przecież pisałem, że ochote na kontakty seksualne z kobietami mam coraz mniejsze, tzn zainteresowanie sprawami seksualnymi, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Stosunek do pochwowy i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Przecież pisałem, że ochote na kontakty seksualne z kobietami mam coraz mniejsze... To wypnij się, jakiemuś pedziowi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to, ze nie mam zielonego pojęcia o seksie według kobiet, i ogólnie, to nawet i lepiej. W końcu jestem uwolniony od tego nierządu i nie muszę być frajerem, który jest dojony, aby zaspokajać potrzeby kobiece, jak ci tzw ogierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wiekiem dostrzega się coraz więcej wad kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bardzo lubię, gdy kobieta doi mnie, uszminkowanymi ustami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×