Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 708092

Jakie są oznaki że kobieta ma ochotę na seks, nie chce zaliczyć wpadki

Polecane posty

Gość 708092

Jakie mile panie dajecie oznaki ze macie ochotę na seks. Nie chce zaliczyć wpadki i najeść się wstydu lub wyjść na kolejnego buraka od ru.......q Mam straszną ochotę na seks z koleżanką z którą znam 2 lata. Jest samotna, zawsze zapracowana, zapewne wiecznie zmęczona. Moźe porostu nie ma ochoty na seks (35 )lub nie jestem w jej typie. Jakie macie najdłuższe przestoje ? Bez uprawiania seksu, czy po 3 -5 latach bez całkowitego uprawiania seksu przechodzi całkowita ochota. Jestem trochę nieśmiały aby zapytać wprost i nie wypada. Mam całkowity szacunek do kobiety, z tym seksem to tylko taka chwila uniesienia bo też bardzo dawno go nie było (tylko masturbacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij ją delikatnie uwodzić, jak reakcja będzie pozytywna to i pojawi się chęć bycia razem, potem tzw.chodzenie i seks, nie wiem, czy masz pojęcie o czym piszę... jeśli twoja koleżanka należy do pań prostych w obsłudze, to zapytaj wprost, może być na tak, a możesz dostać kosza... bardziej prawdopodobne to ostatnie, bo coś mi się zdaje, że słabo ci idzie z dziewczynami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×