Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

filomena1992

laserowe usuwanie naczynek czy ktos robil?

Polecane posty

jak w temacie-czy to ma sens? mam mocny,trwaly rumien gdzie vichy dermablend zielona baza i clinique redness puder sobie srednio radza... chcialabym zrobic serie zabiegow laserem Fotona . Ktos ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu. Usiłowałem przed chwilą dla sprawdzenia usunąć laserkiem czajnik z kuchenki. Nie dało się. Może za mały laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaMinerwa
Nie boli ) Ja usuwałam laserowo naczynka laserem cutera w klinice Miracki w warszawie . jak dla mnie najbardziej odpowiednie miejsce jeżeli chodzi o to miasto .Trzeba tylko pamiętać , ze na kilka tygodni przed zabiegiem nie wolno Ci korzystać z solarium ( jeżeli korzsytasz oczywiście ) . W dniu zabiegu jest bezwzględny zakaz picia alkoholu . także o tym tez należy pamiętac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie usuwałaś naczyńka na nogach czy twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaMinerwa
Hej ;) na twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soppka
ja mam na nogach i zapisałam się do Kliniki miracki na zabieg - w sumie najwyższy czas bo mam nadzieję ze przed wakacjami będę miała już ładna skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mabel

Nie robiłam jeszcze tego. Natomiast miałam wypełnianie zmarszczek. Jak idziecie na lasery, to błagam Was wybierajcie dobre kliniki, gdzie lekarze mają uprawnienia by Was np nie oszpecili. No i druga sprawa , to odpowiednia higiena zachowana przez lekarza. jak np używanie specjalnych Custom Packów od Restylane dla lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×