Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sposób na poprawienie stanu cery

Polecane posty

Gość gość
Mi bardzo pomogły kremy Floslek , zwłaszcza żel z aloesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobny problem. Najpierw tłusta cera a teraz sucha i wrażliwa. Dodatkowo reagowała ona alergicznie na każdy produkt nawilżający. Dopiero pomógł mi polecony w aptece krem Toleriane Ultra firmy La Roche-Posay. Już po pierwszym użyciu moja cera była bardziej nawilżona, odzyskała zdrowy wygląd. Nie pojawiła się reakcja alergiczna a wszystko to za sprawą składu kremu, w którym nie ma parabenów, konserwantów i alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze dobre odżywianie to podstawa bo skóra reaguje na to co jemy ale ja np. dodatkowo zastosowałam restylane skinbooster - bardzo fajny zabieg, nawilżający i fajnie napinający skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Sorzystałaj z konsultacji on-line z lekarzem medycyny estetycznej. Jak ktoś też ma ochotę 
to zerknijcie na stronie na facebooku Klinika medycyny estetycznej Lenartowicz Clinic tam pisze jak się na taką
 konsultację można zapisać 😉 www.lenartowiczclinic.pl Pani Doktor obejrzy twoją skórę i doradzi jak o nią dbać i jakie zabiegi są dla niej wskazane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim reguralne nawilżanie dobrymi kremami. Najbardziej polecam naturalne! Sama używam produktow od PAT & RUB i jestem póki co zachwycona 🙂 Moja skóra nigdy nie byla w lepszej kondycji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×