Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prezent dla chłopaka na 18 urodziny

Polecane posty

Gość gość

Mój chłopak ma niedługo 18 urodziny, jesteśmy razem 4 lata. Chciałabym żeby ten prezent był wyjątkowy. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent rzeczowy prezentem (możesz mu kupic różne rzeczy np. łańcuszek, jak ma prawo jazdy to możesz mu wykupić przejażdzke sportowym samochodem), ale dodaj do tego prezent w postaci siebie. jak macie miejscówke (albo pokój w hotelu), ubierz się sexy i dalej już wiesz to będzie najlepszy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezienie dobrego prezentu dla chłopaka na 18 urodziny nie jest łatwe. Wiem, bo sama przez to przechodziłam. Na szczęście obecnie łatwiej jest znaleźć inspirację na prezent niż kilka lat temu. W sieci teraz dostępnych jest wiele stron z pomysłami na prezent jak ta: https://jakiprezent.pl/18-stki Sprawdź, może któraś z propozycji Cię zainspiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal już macie za sobą? Każdy chłopak o tym marzy. Przygotuj tyłeczek i prezent jak znalazł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawesyn
Poszukaj czegoś na teletorium ;) Może drona albo jakieś wypasione głośniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja45
A ja kupiłam swojemu takie wypaśne słuchawki w Teletorium, był zachwycony prezentem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że na osiemnastkę świetne będą okulary VR 3D. Ja ostatnio kupiłam swojemu na 20 urodziny na tej stronie http://www.lefant.pl . Był zachwycony (ja również) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest sporo opcji ekstremalnych prezentów. Ja na przykład korzystałam z lotu w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. I było mega. To taki bardziej oryginalny prezent niż jakieś perfumy czy słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy od tego, czym się interesuje twój chłopak. Mój chciałby zostać programistą, więc dałam mu kartę podarunkową, żeby wykupił sobie kurs internetowy https://eduweb.pl/karty-podarunkowe/, sama dostałam kiedyś taki prezent tylko mnie kręci fotografowanie, więc zrobiłam sobie szkolenie pod tym kątem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiałaś się nad czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że praktyczne prezenty to najlepsza opcja :) Obdarowana nimi osoba często z nich korzysta i wciąż pamięta od kogo je dostała. Jeżeli jesteście na TAK, to dobrze trafiliśmy! Wpadajcie do nas na rozeznanie, na pewno znajdziecie coś dla swoich mężczyzn! :) W internetach jesteśmy tutaj → www.Ombre.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika567
A może namiot i śpiwór do tego np.? Ja taki prezent dałam chrześniakowi na 18;) Kupiłam od marki Spokey wytrzymały namiot, do tego śpiwór i plecak trekkingowy, bo młody kocha biwaki, campingi i wyjazdy, a taki sprzęt to się zawsze przyda dla wędrowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaLo
Moj chlopak to prawdziwy gadzeciaz i od razu wiedzialam, ze na 18 musze kupic mu smartwatcha bo nawijal o nim miesiacami :D Trafilam na fajna cene w bestcena.pl przesylka przyszla mega szybko a Mati skakal ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj daleko i nie inwestuj zbyt duzo kasy. Daj mu tego dnia poczuc sie jak najwazniejszy dla ciebie mezczyzna. Zapros go do siebie, ugotuj dobra kolacje, obejrzyjcie razem film, moze jakis szampan albo wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob mu loda z polykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakiś limit cenowy bo szczerze łatwiej by było Ci coś doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że pojawiła się propozycja słuchawek. Też uważam, że to dobra opcja. Ja swojego zapytałam wprost, co by chciał dostać to mi link wysłał do https://www.megascena.pl/ i wybrałam mu fajne słuchawki w przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku stawiam na zakupy w internecie bo wychodzą taniej, mogę Ci polecić sklep avans.pl bo właśnie przeglądam i fajne rzeczy tam mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Jak dla chłopaka to tylko voucher na przejazd sportowym autem 🙂 Adrenalina i emocje, które zapamięta na długo gwarantowane. Sama kupowałam takie vouchery już nie raz i za każdym razem osoba przeze mnie obdarowana była  zachwycona. W Devil-Cars mają duży wybór aut, więc każdy znajdzie coś dla siebie a zrealizować jazdę można aż na 15 torach w całej Polsce. Gorąco polecam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy młody chłopak kocha szybkie samochody, a dodatkowo marzy o jeździe po profesjonalnym torze wyścigowym. Tutaj można kupić taki voucher https://autonator.pl/tor/krzywa-wroclaw  . Wasz chłopak może sam wybrać markę auta, a do wyboru są m.in. bmw, mercedesy czy fordy mustangi. Na pewno chłopak doceni taki prezent, bo wrażenia zapamięta na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×