Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Domipo

Zdrada' krzywda'ból

Polecane posty

Mam 37 lat, moz spakował sie i wyszedł było to 1 kwietnia 2016r. ha ha taki żarcik sobie zrobił. Ale nie .... Już wiem ze do mnie nie wróci. Zostałam sama z dwoma synami ( 7 i 15lat). Zostawił mnie dla rozwódki która jest od niego 3 lata starsza i ma dwoje dzieci. Wiem od mojego meza ze i ona została zdradzona przez swojego meza. Zastanawiam sie jak mogła to zrobić innej kobiecie i innym dziecią. Trochę czasu już minęło a mnie nadal boli... Czuje jak bym miała słonia na klacie, nie mogę wziąść oddech. Kilka dni temu sie dowiedziałam ze jest z nią na wakacjach, z nią i jej dziećmi. To był szok.... Dla mnie nigdy nie mógł zostawić firmu i gdzieś wyjechać.... Zawsze słyszałam :nie mogę,nie mam czasu, nie mam pieniędzy..... A dla niej miał wszystko... Jak długo to co on robi będzie mnie tak bolało"..?Kiedy przestane czuć? Ostatni dzwonił do mnie w sprawie dzieci i nazwał mnie jej imieniem. To było jak policzek grubej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE martw się sielanka długo nie będzie trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam siebie, Nie przyjmę go spowrotem nawet jak po sielance będzie chciał wrócić. Wiem że to koniec. A ja się tak bardzo boję tego co będzie, bycia samej, zawsze był on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Proszę Was o pomoc!!! Jak mam przez to przejść. Nie jestem wstanie sobie z tym poradzić. Jak Wy sobie z tym poradzilyscie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze , że odszedł i nie mamił Cię , że Ty i dziecko jesteście najważniejsi dla niego , a to co się stało to była pomyłka . Tak zrobił mój mąż , a ja uwierzyłam. Okazało się , że cały czas zdradza. Bardzo cierpię . Nie było warto wybaczać. Myślę o rozwodzie, muszę tylko to teraz wszystko logicznie poukładać , aby nie dać się oszukać finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę masz dwóch synów i oni będą dla Ciebie oparciem. Uwierz w siebie i swoje możliwości i ciesz się, że opuścił Cię niewierny Tomasz,bo życie przy boku takiego to gehenna. Jesteś w bardzo dobrej sytuacji zawalcz tylko o finanse dla dzieci. To teraz dla Ciebie winno być priorytetem. Głowa do góry i dziękuj Bogu, że wcześniej oczyścił Twój związek. Jesteś młoda i szkoda Twojego zdrowia na rozpacz i żale. Otrząśnij się z tego i pomyśl, że najważniejsze jest Twoje zdrowie bo masz dla kogo żyć. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×