Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxx2

Czy prawdziwa miłość wszystko zwycięży?

Polecane posty

Gość maxx2

Czy prawdziwa miłość wszystko zwycięży? Czy ludzie mogą wrócić do siebie po rozstaniu? Strasznie tęsknię za moją poprzednią kobietą, wiem że tej nowej nie kocham. To moje największe marzenie by mój poprzedni Skarbuś znowu był ze mną. Powiedzcie szczerze, komu z was udało się zbudować silną więź po rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytronetta
Masiu nie łam serca swojej Pelagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia Gienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Gieniu, ale naprawdę jej pragnę. To wszystko się tak skomplikowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytronetta
miało byś Maxsiu ;) pliterówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość sama w sobei nie zwycięży. Wszystko jest kwestią chęci, decyzji i działań. Z twojej strony nei widze działań, jesteś z inna kobietą i czekasz na cud, aż miłośc sama zwycięży i będziecie życ długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx2
fikuMikuu dziś To co powinienem robić? Jakie działania podjąć? Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda. Głupie gadanie. Może zjawić się raz, zero albo kilka razy. xxxx Co powinieneś zrobić? - Po 1. wybadać czy uczucie jest obustronne. Po 2. traktować jak miłość swojego życia, a nie jak kochankę na boku (bo w tej chwili to taka byłaby jej rola).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx2
fikuMikuu dziś Wiem niestety że masz rację :(. Ale jak stać się wolnym, tak by nie ranić obecnej kobiety? Nie chcę by przeze mnie znowu cierpiała kolejna osoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im szybciej z nia skonczysz tym mniej bedzie cierpiec. pamietaj ze nie jestes niezastapiony, wiec nie bedzie dlugo rozpaczac - jesli juz- nie marnuj kobiecie czasu, bo u nas to data przydatnosci to do 35rz. smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, graj na siebie hedonisto nie zważaj na małżonkę której namotałeś waty na uszy, i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba rozmawiać,wszystko sobie wyjasniac,ale bez sensu wracac do siebie jeśli nie ma silnej woli poprawienia tego co było złe w waszym związku,unikania błedów które popełniało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx2
dziś Nie jesteśmy małżeństwem, to związek partnerski. Wiem że w oczach większości z was jestem okropnym bydlakiem. Ja naprawdę czuję się jak w pułapce. Wiem że każda decyzja jaką podejmę pociągnie cierpienie innych za sobą. Proszę niech mi ktoś doradzi jak to wszystko rozegrać :(. Jest mi smutno i źle się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w ramach pokuty zostaw w spokoju jedna i druga i zyj w samotnosci i bez seksu przez 4lata. to jest oczyszczajace i uzdrawiajace. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx2
dziś Uwierz mi mógłbym znieść wiele kar, byle tylko odzyskać dawną miłość. To jest największe moje marzenie w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, żeby ktokolwiek chciał być z takim facetem, który zachowuje się jak dupek. Po kiego zawracasz gitarę tej drugiej?????? Jesteś żałosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcez wiedziec, czy eks wróci do Ciebie, czy jest na to jakas szansa, co ona mysli, co czuje i co zrobic aby znowu byc razem napisz do mojej wróżki Sofii. Jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie smieje. sama to przeszlam i jak widac wciaz zyje. a ty sobie nie rob takich nadziei bo tamta byla moze cie nie chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx2
gość dziś A ta wróżka nie może mi tutaj odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx2
dziś Opowiedz mi proszę jak skończyła się twoja historia. Bardzo chcę znać opowieści osób które same to przeszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem samotna i bezrobotna. do tego czesto chorujaca. glownie choroby mi utrudniały start w dorosle zycie, ale mysle ze wszystko sie ulozy. w sensie pracy i pieniedzy. chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego się rozstaliście i ile byliście razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx2
gość dziś Pytanie do mnie czy do Pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx2
Bo zauroczyłem się w tej nowej :( i zaprzepaściłem miłość do mojego wspaniałego Skarbu :((. Byliśmy niecałe 2 lata. Jaki ja byłem głupi. Nienawidzę swojej osoby, tak bardzo chciałbym być lepszym człowiekiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jeżeli jest obustronna. Często jedna osoba chce kochać za dwoje, ale to prowadzi tylko do cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx2
Czy jest dla mnie nadzieja? Czy jest ktokolwiek kto ma dla mnie słowa otuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd pewność, że nie kochasz obecnej? Do miłości trzeba czasu. Może teraz tylko brakuje Ci byłej +wyrzuty sumienia. Jakbyś ją tak kochał, to nie zauroczyłbyś się w innej (szczególnie po krótkim związku)... teraz może tęsknisz i zastanawiasz się jakby było, gdyby... a jak wrócisz, to po czasie znów zauroczysz się w innej. W prawdziwej miłości nie ma miejsca na osoby trzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile czasu minęło od rozstania? Zdradzałeś ją z obecną, czy odszedłeś jak dopiero co poznałeś tę nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx2
Wiem że jej nie kocham, bo poprzedniej miałem ochotę wykrzyczeć to od samego początku, do tej nie czuję tego ani trochę. Nie zdradzałem żadnej z nich. Ani nowej z tamtą, ani poprzedniej z tą. Chciałbym by wszyscy wyszli z tego bez szwanku np. nowa dziewczyna się mną znudziła, a moja poprzednia miłość była rozpalona na nowo. To moje wielkie marzenie. Nigdy nikogo tak nie kochałem jak poprzedniej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×